Ziraat Bankası faizsiz kredi veriyor mu?

Ziraat Bankası tarafından açıklanan faizsiz kredi fırsatının başvuruları halen devam ediyor. 84 aya kadar vade imkanı sunan faizsiz kredi için üst limit 150 bin lira olarak belirlendi. 2020 Eylül ayında başlayan kredi başvuruları, 2021 yılının Ekim ayına kadar devam edecek.

Ihtiyaç kredisi Limit ne kadar?

Bugün Türkiye’deki çoğu banka nakit ihtiyaç kredileri için üst sınırı 100 bin TL seviyesinde belirlemiş durumda. Birkaç istisna banka ise kişinin geliri yeterliyse üst sınırı 125 bin TL’ye kadar arttırabiliyor.

PTT faizsiz kredi veriyor mu?

Faizsiz kredi imkânı sağlayan PTT’ den bir müjdeli haber daha geldi. Belirlenen şartları sağlayan kişiler, ihtiyaç kredisi kapsamında herhangi bir faiz ile karşılaşmadan kredi alabilecek. Üstelik, faizsiz kredi kampanyasının limiti de 150.000 TL olarak açıklandı.

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi ne kadar veriyor?

​​​​​Özellikler. Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir. 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri olan krediler için 24 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.

Bireysel ihtiyaç kredisi adet limiti nedir?

Bankacılık düzenlemeleri gereği Bireysel İhtiyaç Kredisi için kullanılabilecek vade 50.000 TL ve altı için 36 ay, 50.000 TL üstü için 24 ay ile sınırlıdır. Bankacılık düzenlemeleri gereği Bireysel İhtiyaç Kredisi için kullanılabilecek vade 50.000 TL ve altı için 36 ay, 50.000 TL üstü için 24 ay ile sınırlıdır.

PTT ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

SMS İle PTT İhtiyaç Kredisi başvurusu

  1. Cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümünü açın.
  2. PTT yazıp boşluk bırakın.
  3. Kimlik numaranızı yazın.
  4. 3050 numara hattına mesajınızı gönderin.
  5. Başvurunuzun onaylanması halinde, kredi tutarınız PTT Bank tarafından hesabınıza aktarılacaktır.

PTT Emeklilere faizsiz kredi veriyor mu?

Bence kesinlik ile hayır! Bu neden ile üzülerek söylemem gerekir ki PTT dahil olmak üzere hiç bir banka faizsiz olarak size kredi vermez! Emekli maaşınızı bankanın şubelerine taşımayı taahhüt etmeniz durumunda. Belli bir miktar işlem ücreti karşılığında.