Yemeksepeti 24 saat açık mı?

Siparişim ulaşmazsa ya da bir sorun varsa ne yapmayalım? Hemen ana sayfada bulunan “Canlı Yardım” butonuna tıklayarak destek alabilirsiniz ya da bizi 7 gün 24 saat 444 5 445 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Yemeksepeti Sipariş kaça kadar açık?

Aynı şekilde online yemek sipariş firmaları hafta içi ve hafta sonlarında saat 10.00’dan sahur vaktine kadar evlere/adrese paket servis şeklinde satış yapabilecek.” Böylece isteyen kişiler, 10.00’dan sahur vaktine kadar yemek siparişi verebilecek.

Yemeksepeti bayramda kaça kadar açık?

Ramazan Bayramı’nın birinci gününe kadar 24 saat esasına göre paket servis şeklinde hizmet verebilecek getir ve yemek sepeti gibi iş yerleri ile firmalar, Ramazanın sona ermesiyle saat 01.00’e kadar paket servis yapabilecek.

Yemeksepeti Ankara kaça kadar açık?

Çalışma saatleri nasıl? Günde 8 saat 30 dakika yemek molası vardiyalı sistemde 7/24 çalışılıyor.

Getir 7 24 açık mı?

Getir market, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Marketin sipariş saati sadece sokağa çıkma kısıtlaması uygulandığı zamanlarda değişkenlik göstermektedir.

Getir yemek kaça kadar açık?

Getir Çalışma Saatleri 2021 Getir uygulamasının normal zamanlarda çalışma saatleri sabah 08:00 akşam 24:00 arasında olsa da sokağa çıkma yasaklarında bu durum değişebiliyor. Getir çalışma saatleri 2021 yılı için şu şekilde hizmet veriyor: Hafta içi sabah 08:00 ile akşam 24:00 arası

Getir kaça kadar hizmet veriyor?

Getir uygulamasının normal zamanlarda çalışma saatleri sabah 08:00 akşam 24:00 arasında olsa da sokağa çıkma yasaklarında bu durum değişebiliyor. Getir çalışma saatleri 2021 yılı için şu şekilde hizmet veriyor: Hafta içi sabah 08:00 ile akşam 24:00 arası

Gece 12 den sonra yemek siparişi yasak mı?

İçişleri Bakanlığının yayımladığı genelgede şu ifadelere yer verildi: “Online market ve yemek sipariş firmaları, hafta içi ve hafta sonu 07.00 – 24.00 saatleri arasında evlere/adrese servis şeklinde çalışabileceklerdir.”

Getir bayramda kaça kadar açık?

BAYRAMDA GETİR AÇIK MI? Getir hem yemek hem de market hizmeti veriyor. Ramazan Bayramı’nın birinci gününe kadar 24 saat esasına göre paket servis şeklinde hizmet veren bu iş yerleri Ramazanın sona ermesiyle saat 01.00’e kadar paket servis yapabilecek.

Getir kaça kadar servis yapıyor?

Getir sigara getirir mi?

Getir eve sigara getiriyor mu gibi soruların yanıtı vatandaşlar tarafından yoğun olarak araştırılırken getir uygulamasında Sigara ve alkol satışı yapılmadığı belirtildi. Getir’den gıda ve diğer siparişlerinizi evinize isteyebilirsiniz.

Paket servis kaça kadar?

PAKET SERVİS AKŞAM SAAT KAÇA KADAR AÇIK OLACAK? Yapılan açıklamalara göre: “Restoran, lokanta ve kafeterya gibi yeme içme yerleri, sabah 07.00 ile akşam 21.00 arasında masaya servis yapılabilecek. Bu mekanlarda pazar günleri ise sadece paket servisi yapılacak.