Yay burcu 2021 de neler bekliyor?

2021’de sizi çok yoğun, oldukça başarılı ve eğlenceli bir kariyer hayatı bekliyor. Bu yıl kariyer hayatınız dahil her anlamda karşılaştığınız engelleri sevgi yoluyla çözmeyi deneyin. İş yerinde veya eğitim hayatında oldukça ciddi bir saygı kazanacaksınız. Kariyer hayatınızın gidişatı sizi çok mutlu edecek.

2021 Hangi burcun yılı?

Aslında 2021 tam anlamıyla Kovaların yılı olacak desek yanlış olmaz. Çünkü kariyer kadar aşkta da yüzleri gülecek Kovaların. Bu zamana kadar yaşadığınız tüm üzüntüleri, hayatınıza kattığınız yanlış kişileri unutacağınız bir sene olacak.

2021 balik burcunu ne bekliyor?

Balık burcu 2020’ye göre daha özgür ve başarılı bir yıla giriş yapıyor. 2021 yılı başlangıçta size karışık gelebilir. Yılın başında, yönetici gezegeniniz Jüpiter sizlerin 11. evinizde hareket edecek. Bu süreç Nisan 2021’in sonuna kadar devam edebilir ve ardından gelir akışınız artabilir, bir istikrar kazanabilir.

Aralık ayı hangi burç 2021?

1 Aralık ve 21 Aralık tarihleri arasında doğanların burcu Yay burcudur.

2021 yılında bizi neler bekliyor?

2021’DE BİZİ NELER BEKLİYOR? 2021 yılı hastalıktan ziyade manipülasyon ve kaos ile ilgili bir yıl olacak. Ayaklanmalar, darbeler, başkaldırılar, isyanların yılı olacak ve tüm Dünya da bu tarz konular hakim olacak. 2021 tüm Dünyada devrimlerin, grevlerin, isyanların, ayaklanmaların yılı olacak.

Ikizler burcunu 2021 de neler bekliyor?

2021 yılı, yüksek öğrenim gören öğrenciler için oldukça başarılı olacaktır. Öğrenciler yeni konuları öğrenmek ve hatta aynı konuda ustalaşmak için oldukça hevesli ve enerjik olacaklar. Çalışmayı ve öğrenmeyi planlayan ikizler için oldukça başarılı bir yıl olduğu söylenebilir.

2021 de oğlakları ne bekliyor?

2021 yılı muhtemelen hayatınızı etkileyebilecek yoğun transit geçişlerin yaşandığı bir yıl olacaktır. Oğlak burcu 2020’ye göre, 2021 yılı eylemlerinizde iç gözlem yapmanıza neden olabilir ve sizi dengeler yapmaya sevk edebilir. Bu değişiklikler, eylemlerinizin geleceğini belirleyebilir.

Balık burcu 2021 aşk neler bekliyor?

2021’DE BALIK BURCUNUN AŞK HAYATI İlişkilerden yana maddi destekler ve faydalar görebilir, hediyeler alabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ve partnerliklerde ise cinsellik ön planda olabilir. Tutkular ve arzular güçlenebilir. İlişkiyi cinsellik ayakta tutabilir, güçlendirebilir veya sonlandırabilir.

14 Aralık hangi burç yükseleni?

14 ARALIK’TA DOĞAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 14 Aralık’ta dünyaya gelenler Yay burcuna mensup olmaktadır. Yay burcu 24 Kasım ile 22 Aralık arasını kapsamaktadır.

22 Aralık hangi burç olur?

Astroloji kuşağında 22 Aralık ve 21 Ocak arasında doğan tüm insanlar oğlak burcu olarak kabul edilmektedir.