Wifi ödemesi nasıl yapılır?

Borç Ödeme Yolları Gişeden nakit veya kredi kartıyla. Otomatik ödeme talimatı ile. Telefonla ve Online Ödeme….Telefonla ve Online Ödeme

  1. Müşteri hizmetlerini 444 0 375 numaralı hattan arayarak ödemenizi gerçekleştirin.
  2. TTNET internet sitesine giderek ödemenizi kredi kartı ile gerçekleştirin.

Turkcell internet faturası nasıl ödenir?

Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneğinin üzerine gelin. Açılan ekranda “Faturalarım” bölümünün altında yer alan “Fatura Ödeme” seçeneğine tıklayın.

Elektrik faturası internet bankacılığından nasıl ödenir?

Ekranda talep edilen bilgileri girerek İnternet Bankacılığı hizmetine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “Elektrik” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız elektrik dağıtım kurumunu seçin.

Ev interneti öderken ne gerekli?

İnternet Faturası Öderken Bilinmesi Gerekenler

  • İnternet hizmeti alan kişinin T.C. kimlik numarası
  • Sisteme kayıtlı olan telefon numarası
  • İnternet abone numarası / kullanıcı kodu / müşteri no.
  • ADSL numarasıdır.

Vodafone ödeme nasıl yapılır?

Ödemelerinizi Vodafone Yanımda Uygulaması ya da Jetfatura kullanarak, web sitemizde belirtilen ödeme noktalarına, bankalar ya da anlaşmalı kuruluşların veznelerine, bankaların internet bankacılığı üzerinden, otomatik ödeme talimatı vererek, telefon bankacılığı ve ATM hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme nerelerde kullanabilirim?

Türk Telekom Mobil Ödeme için abonelik gerekmemektedir. Fiziksel ürün alışverişlerinden, oyun sitelerine; sosyal paylaşım sitelerinden uygulama marketlerine kadar binlerce üye işyerinde kullanılır.

Superonline internet borcumu nasıl öğrenebilirim?

T.C. Kimlik Numaranız ile fatura borcunuzu öğrenmek için tıklay​ınız​​. FATURA yazıp bir boşluk bırakıp müşteri numaranızı yazarak, 2220′ ye gönderdiğinizde borç bilginiz sms olarak iletilecektir. Kurumsal Online İşlem Merkezimiz​ ve Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz ‘den de borç bilginize ulaşabilirsiniz.

Turkcell Toplu ödeme Nasıl Yapılır?

Tek fatura için toplu ödemeyi nasıl yapabilirim? Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal Online İşlem Merkezinden yapılabilir. Kurumsal Backoffice’e task açılarak yapılır. İşlem tamamlandığında hemen ödeme yapılabilir.

Internetten elektrik faturası ödenir mi?

Elektrik Faturası Ödemek Artık Çok Daha Kolay Çoğu tedarikçi, tüm PTT Şubelerinden vezneden ödeme yapmayı kabul etmektedir. Bazı elektrik tedarikçileri ise kendi internet siteleri üzerinden fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeye olanak sağlamaktadır.

Enerjisa online fatura nasıl ödenir?

e-Devlet üzerinden giriş yaptıktan sonra arama alanına ‘Borç Bilgileri Sorgulama ve Borç Ödeme’ yazarak ödeme menüsüne kolayca ulaşabilirsiniz. Ödeme yapacağınız şirketi seçerek borçlarınızı görüntüleyebilir ve ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.