WhatsApp web telefon kapalıyken çalışır mı?

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcılarını çok rahatlatacak güncellemeyi devreye soktu. Şu anda telefonun internet bağlantısının dahi kesilmesi durumunda kapanan WhatsApp Web, artık telefon kapalı bile olsa çalışacak.

WhatsApp web telefonsuz nasıl kullanılır?

WhatsApp’ı telefonsuz kullanma

  1. Adım 1: Telefonunuzda WhatsApp’ı açın ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç noktalı simgeye dokunun.
  2. Adım 2: “Bağlı cihazlar”a ve ardından “Çoklu cihaz beta”ya tekrar dokunun.
  3. Adım 3: “Betaya Katıl” düğmesine dokunun ve “Devam” düğmesine basın.

Telefon olmadan WhatsApp’a nasıl girilir?

Fakat daha önceleri uygulamayı bilgisayarda kullanmak için telefonun internetiyle bilgisayarınızın eşzamanlı olması gerekiyordu. Yeni özellik sayesinde artık telefonunuza bağlı kalmadan uygulamayı kullanabileceksiniz. *WhatsApp’ı açın > Diğer seçenekler’e dokunun. *Bağlı Cihazlar’a dokunun.

WhatsApp web nasıl açık kalır?

WhatsApp web oturumunu kapatmadığı müddetçe açık kalır. Yani siz tarayıcı penceresini kapatsanız da, bilgisayarı yeniden başlatsanız da WhatsApp Web menüsünden Çıkış yapmadığınız müddetçe açık kalır. Bilmeniz gereken diğer durum, WhatsApp Web’in çalışması için telefonun da o an internete bağlı olması gerekir.

Ücretsiz WhatsApp nasıl yapılır?

Ücretsiz WhatsApp nasıl yapılır? Ayarlar-Bağlı Cihazlar bölümünde betaya katılma butonu telefonunuza geldiyse WhatsApp Web’i telefon olmadan kullanabilirsiniz….

  1. WhatsApp’ta Ayarlar’a gidin.
  2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
  3. Çoklu Cihaz Beta Programı’na dokunun.
  4. Beta Programına Katıl’a dokunun.

WhatsApp web bilgisayarda ne kadar süre açık kalır?

WhatsApp web oturumunu kapatmadığı müddetçe açık kalır. Yani siz tarayıcı penceresini kapatsanız da, bilgisayarı yeniden başlatsanız da WhatsApp Web menüsünden Çıkış yapmadığınız müddetçe açık kalır.

WhatsApp web başka bilgisayardan nasıl silinir?

Android telefon kullanıyorsanız sağ üst köşede yer alan … üç noktaya dokunun ve menüden Whatsapp Web’i seçin. iPhone kullanıyorsanız Ayarlar sekmesine gelin ve Whatsapp Web/Masaüstü seçeneğini seçin. Açılan ekranda Tüm Cihazlardan Çık seçeneğine dokunun.

WhatsApp web sürekli açık kalabilir mi?