Vodafone telefon taksidi ne kadar kaldı?

7001’i ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Bilgi Servisi üzerinden fatura tutarınızı ve güncel harcama tutarınızı öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayın.

Turkcell fatura dökümü nereden alınır?

Turkcell.com.tr anasayfasında hesabınıza giriş yapın. Ana menüden en altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneği üzerine gelin. Açılan ekranda “Faturalarım” altında yer alan “Fatura Analizi” seçeneğine tıklayın.

Millenicom abone numarası nasıl öğrenilir?

Millenicom faturanızda Abone No alanında yazan 8 haneli müşteri numarası sizin müşteri numaranızdır.

D Smart abone numarası nasıl öğrenilir?

Abone numaranıza Online İşlemler üzerinden SMS ile alabilir veya 0850 266 0 266 sesli yanıt sistemi üzerinden 1’yi tuşlayarak abone numarası menüsüne ulaşabilir ve buradan da 1’i tuşlayarak SMS ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Vodafone hesap özeti nasıl öğrenilir?

Hesabınızda bulunan bakiye bilginize aşağıdaki yöntemlerle ulaşabilirsiniz.

  1. 7501’i arayarak.
  2. mesajınıza BAKIYE yazıp 7501’e mesaj göndererek.
  3. *123# yazıp arama tuşuna basarak USSD ile.

Ayrıntılı fatura dökümünde neler çıkar?

Ayrıntılı fatura dökümü sadece arama yapılan numaraları, hangi numarayla hangi tarihte kaç dakika görüşüldüğünü ve hangi numaraya, ne zaman kısa mesaj gönderildiğini gösterir.

Turkcell fatura detayını nasıl öğrenirim?

Turkcell.com.tr anasayfasında hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en altta bulunan “İşlem Merkezi” seçeneği üzerine gelin. Açılan ekranda “Faturalarım” altında yer alan “Fatura Analizi” seçeneğine tıklayın.

Turkcell fatura detayında neler görülür?

Turkcell önceki faturalarım bölümünde hangi ayın faturasına bakmak istiyorsanız tıklayıp detayları inceleyebilirsiniz. Fatura detayları kısmında yaptığınız aramalar, konuşmalar, mesajlar ve internet kullanımının yanında tarih ve saat bilgileri de bulunmaktadır.

Millenicom abone no nerede yazar?

Millenicom Abone No Nerede Yazar? Millenicom fatura ödeme işlemleri için gerekli olan abone numarası, faturanızda yer almaktadır. Faturanızda abone no alanında yazan 8 haneli müşteri numarası ile fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Millenicom abone numarası nedir?

Millenicom Online İşlemler Merkezi’ne üye olarak, 0850 333 0 333 no’lu Millenicom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden yada Millenicom anlaşmalı fatura ödeme noktalarından faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

D-Smart abone numarası nerede yazıyor?

D-Smart faturanızda Abone No alanında yazan abone numarası sizin numaranızdır.

D-smart interneti nasıl ödeyebilirim?

Faturanızı, www.dsmart.com.tr adresindeki Online İşlemler menüsü ve D-Smart Müşteri Hizmetleri’nden (0850 266 0 266) tüm kredi kartları ile ödeme yapabilir veya talimat verebilirsiniz. Açıklamalar: Anlaşmalı kurumlardan yapılan tahsilatlar online olarak anında sistemimize yansımaktadır.