Vodafone aile paketi var mı?

2 aile üyesinden biri mevcutta Vodafone faturalı hat sahibi ise, Vodafone Red’e yeni geçen aile üyesinin, Red hattını 40TL indirimle satın alabilirler. 2 aile üyesi de Vodafone Red’e yeni gelirse, 2. Red’li 45TL indirimden yararlanabilir.

Vodafone kaç adet cihaz alabilirim?

Buna göre limit puanınızın yeterli olması durumunda aksesuarlarda en fazla 4, toplam fiyatı 999 TL ve altındaki akıllı ev ürünlerinde en fazla 8, toplam fiyatı 1.000 TL ve üzerindeki akıllı ev ürünlerinde en fazla 2 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.

Vodafone Sosyal Destek kimler kullanabilir?

Vodafone, engelli müşteriler, şehit yakını ve gaziler için Sosyal Destek tarifeleri ile avantajlı tarifeler sunar. Engelli müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak, Vodafone ile iletişimlerini kolaylaştırmak ve dijital dönüşüme katılmalarını sağlamak için bazı hizmetler sunar.

Vodafone Online telefon ne zaman gelir?

Siz de şimdi Vodafone Online Mağaza’dan telefonunuzu alın, 3 saatte kapınıza getirelim! 09:00 – 18:00 arasında verilen siparişler için geçerlidir. Teslimat hattın yasal sahibine yapılacaktır. *Diğer illerden gelen siparişler 2-4 iş günü içerisinde teslim edilecektir.

Vodafone Kırmızı Fırsat Paketi nedir?

Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz. Vodafone TV Red Paketi aylık 2 GB interneti ile 12 ay boyunca hediye! 23 ülkeyi ayda 120 dakika ücretsiz arayabilirsiniz. İlk ay geçerli 20 GB hediyen ve her ay 24 saat geçerli sınırsız internet hakkın Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

Vodafone nin sahibi kim?

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş ve Newbury, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir.

Vodafone cihaz puanımı nasıl öğrenebilirim?

Vodafone Telefon Almak İçin Puan Sorgulama Vodafone telefon alamk için puan sorgulama işlemini ayrıca Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak öğrenmeniz mümkün. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden satın alma işlemini yaptığınızda puanınızın yeterli olup olmadığı size söyleyecektir.

Bir hattın üzerine kaç telefon alınır?

En fazla 2 cihaz almış olmak: GSM firmalarının ortak koştuğu bir diğer şart ise tek faturalı hatta en fazla 2 tane cihaz almış olmak. Yani daha önceden 2 cihaz almışsanız ve 3. cihazı almak istiyorsanız maalesef alamazsınız.

Vodafone Engelli kaç tane hat alabilir?

Vodafone Teknolojide Engel Yok Kampanyası Her Vodafone Faturalı hat sahibi müşterimiz, kendine ait engellilik raporunu beyan etmesi koşulu ile kampanyadan 1 kez ve 1 cihaz için faydalanabilir.

Süper Kolay Paket 25 ne kadar?

Paket Adı DK + SMS Fiyatı
Süper Kolay Paket 25 750 DK + 250 SMS 30 TL

Vodafone Online cihaz hangi kargo?

Siparişleriniz MNG Kargo ile iletilmektedir. Kargo firması siparişi sadece hattın yasal sahibine ve imza karşılığı teslim etmektedir. Ayrıca kargo firması teslimatın aşamaları ile ilgili SMS yolu ile bilgi aktarmaktadır. Lütfen teslimat sırasında kimliğinizi yanınızda bulundurunuz.

Vodafone siparişim ne durumda?

Siparişinizin durumunu İnternet sitemizde yer alan «Siparişlerim» sayfasından takip etmek için tıklayınız. Buna ek olarak, satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz telefon hattına ileteceğimiz SMS’ler üzerinden ya da 0542 756 70 00 numaralı Özel Müşteri Hizmetleri Hattı’nı arayarak bilgi alabilirsiniz.