Verilen kargo geri alınabilir mi?

Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargolarınız; teslimat şubesine geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilmektedir. Alıcının talebi olmadığı takdirde göndericiye kargosu, 3 gün sonunda iade edilmektedir.

Teslim alınmayan kargo ne olur Sürat Kargo?

Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargo geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilir. Gönderici ve alıcı talebi olmazsa göndericiye iade edilir.

Kargoda iptal edildi ne demek?

1.Tamamlanıp kargoya verilen ancak kargo görevlisinin alıcıya ulaşamayıp teslimat sağlayamadığı ve göndericiye iade edilen siparişler, gönderici tarafından iptal edilir.Sipariş kredi kartı veya ininal kart ile yapıldıysa para iadeniz siparişinizi verdiğiniz karta iade edilir.

Sürat kargo takip numarasını nasıl öğrenebilirim?

0850 202 0 202 Kargo takip numaranızı ve gerekli bilgileri vermeniz durumunda sizi kargonuzun güncel durumu hakkında bilgilendirecektir. Bazı durumlarda isim soy isim bilgisiyle de kargonuz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sürat kargo takip no sorgulama işlemleri bu kadar kısa ve kolay işlemlerdir.

Kargolar aramak zorunda mı?

Kargo firmaları telefonla bildirim yapmak zorunda değiller Alıcı olarak sizin yapmanız gereken, eğer mümkünse teslimat adresinde bulunmanız veya kargo firmasının adreste bulamadığı zaman bıraktığı notları takip etmektir.

Siparis sureci iptal edildi ne demek?

Satıcı siparişimizi iptal etti. Satıcılar, henüz kargolamadıkları siparişleri iptal etmek zorunda kalabilirler. Siparişiniz satıcı tarafından iptal edildiğinde, ürün bedeli ödeme yaptığınız karta iade edilir ve siparişin iptal edilme nedeni hakkında size bir e-posta gönderilir.

Nocturne hangi kargo?

Değişim ve iadelerde ürünlerimi hangi kargo şirketi ile göndermeliyim? UPS Kargo ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Kargo takip kodunu nasıl öğrenebilirim?

İnternetten alışveriş yaptıysanız bu kod, sipariş sayfasından öğrenilebilir. Bunun yanında kargonuz firmaya verildikten sonra telefonunuza takip kodu da gönderilecektir. Kodu kaybetmeniz durumunda kargo firmalarının müşteri destek hatlarını arayarak veya şubeye giderek kodunuzu öğrenebilirsiniz.

Surat Kargo kimin elinde?

2003 yılının Temmuz ayında kurulan Sürat Kargo, 2015 yılı itibarıyla TMSF çatısı altına girmiştir.