Vatan Bilgisayar Fibabanka kredi ödeme nasıl yapılır?

Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımız, Çağrı Merkezimiz ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Bankamızdaki kredi hesabınıza para transferi yaparak ve Vatan Bilgisayar mağazalarında yer alan ödeme noktalarından da ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fibabank Kimin 2021?

Girişim destekli bankalar içerisinde yer alan Fibabank güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Fibabanka’nın büyük bir çoğunluğu Türk asıllı olan Hüsnü Özyeğin’e aittir.

FIBA anahtar kelime nasıl yapılır?

FibaAnahtar yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 3422’ye SMS gönderip başvurunuzu yaparak, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığımızı arayarak, En yakın şubemizi ziyaret ederek oluşturabilirsiniz.

Fibabanka alışveriş kredisi nasıl ödenir?

Fibabanka Alışveriş Kredisi taksitlerinizi Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan, şube ve ATMlerimizden ödeyebilirsiniz.

Taksitle cep telefonu nereden alabilirim?

Cep telefonu taksit ödemelerinizi isterseniz Evkur şubelerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mutluevim üzerinden senetle: Evkur’a alternatif olarak senetle taksitle telefon almak için tercih edilebilecek firmalardan biri de Mutluevim’dir.

Fibabank kime ait?

Fibabanka

Tip Anonim şirket
Kilit kişiler Ömer Mert (Genel Müdür) Hüsnü Özyeğin (Yönetim Kurulu Başkanı)
Gelir 2,49 Milyar ₺ (2019)
Net gelir 214 Milyon ₺ (2019)
Sahibi Fiba Holding: %71,57 TurkFinance B.V.: %9,95 Uluslararası Finans Kurumu:%8,96 Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası: %8,96

Fibabanka nin sahibi kim?

Fiba Holding
Fibabanka/Üst kuruluşları

Fibabanka kredi başvurusu nasıl yapılır?

Şubeye gitmeden başvurunuzun ilk adımı için T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye mesaj atabilirsiniz. Kredi taksit ödemelerinizi; Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızdan, 444 88 88 numaralı Telefon Bankacılığımızdan ve tüm şubelerimizden hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Internet bankacılığından e devlete nasıl girilir?

İnternet Bankacılığımıza giriş yapan müşterilerimiz e-Devlet Kapısı’na doğrudan giriş yapabilir. İnternet Bankacılığımıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan e-Devlet’e Şifresiz Giriş butonuna tıkladığınızda otomatik olarak giriş işleminiz doğrudan gerçekleştirilir.