Uçuş milleri nasıl kazanılır?

Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Star Alliance üyesi ve diğer program ortağı havayolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan; program ortağı otellerde, teknoloji mağazalarında, araç kiralama şirketlerinde ve diğer anlaşmalı tüm program ortaklarında yaptığınız harcamalardan, ayrıca Miles&Smiles anlaşmalı kredi …

Miles and Smiles milleri nasıl kullanılır?

  1. Millerinizi yalnızca uçak bileti alımlarında değil alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
  2. Miles&Smiles hesabınızdaki Millerle Türk Hava Yolları’nın Online Alışveriş Sitesi shopandmiles.com’dan alışveriş yapabilirsiniz.
  3. Mil ile alışveriş yapabilmeniz için Miles&Smiles hesabınızda Mil bulunması gerekir.

THY statü Mil nasıl kazanılır?

Kredi kartınızla kazandığınız her 5 Mil karşılığında 1 Statü Mili elde edebilirsiniz….Mil dönüştürme

  1. Miles&Smiles üyelerinin hesaplarından her 1 Statü Mili için 5 Mil düşülür.
  2. Statü Miline dönüştürülen Miller üyelerin hesabından silinir.
  3. Üyeler 1 yıl içinde, Mil harcayarak en fazla 40.000 Statü Mili kazanabilir.

THY Yurt içi ödül bilet kaç Mil?

Promosyon ödül bilet tablosu

Uçuş sınıfı Kuzey Amerika
Türkiye Economy Class 60.000
Business Class 90.000
First Class 135.000
Avrupa 1 Economy Class 60.000

Mil nasil birikir?

Türk Hava Yolları Statüsüne Göre Mil Kazanımı Varsa ek kartlarınız da alışverişlerinden ek kartların kendi Türk Hava Yolları Yolcu Programı statülerine göre mil kazanır ve miller asıl kartın bağlı olduğu TK hesabında birikir.

Milleri nasıl kullanırım?

Biriktirdiğiniz her 100 mil 1 TL sayılır.

  1. Uçak biletlerinizi dilediğiniz hava yolundan alabilirsiniz.
  2. Alan verginizi millerinizle ödeyebilirsiniz.
  3. Ayrıca seyahatle ilgili ödemelerinizin bir kısmını biriktirdiğiniz milleriniz, bir kısmını TL olarak ya da bir kısmını avans mille yapabilirsiniz.

Maxi milleri nerede kullanabilirim?

Maximum üye işyerlerinde Maximiles’ınızla yaptığınız alışverişlerden kazandığınız MaxiPuanları birebir değerde MaxiMile çevirerek uçak bileti alımında kullanabilirsiniz. * Bir başka deyişle, İstanbul – İzmir için bulduğunuz 300 TL’lik yurt içi uçak bileti için kullanmanız gereken MaxiMil tutarı 300 MaxiMil’dir.

Statü Mil nasıl satın alınır?

Miles&Smiles Classic Plus, Elite ya da Elite Plus üyelik statünüzü korumak için gereken Mil miktarına ulaşmadıysanız, size özel bir hizmetimiz var. KDV dahil 70 USD karşılığında internet sitemiz üzerinden 1.000 Mil satın alabilirsiniz.

THY statü mili nedir?

Statü Mili: Türk Hava Yolları, AnadoluJet ve Star Alliance üyesi diğer program ortağı havayolu firmalarıyla gerçekleştirilen uçuşlardan kazanılan Millerdir.

THY ödül bilet promosyon ne demek?

Promosyon ödül bilet, ilgili rezervasyon sınıflarında müsait koltuk bulunabilmesi durumunda düzenlenen ödül bilet türüdür. Bu ödül bilet türünde biletiniz daha düşük Mil değeriyle düzenlenir. Program ortağı havayolu firmaları uçuşlarında da ödül biletler promosyon ödül bilet türünde hazırlanır.