Trendyol puana nereden bakılır?

Müşterilerin ürünlerinize verdikleri puanları ve yapılan yorumları satıcı panelinizdeki “Raporlar” ekranında yer alan “Değerlendirmelerim” başlığından takip edebilirsiniz.

Gitti Gidiyor ürün yorumları nerede?

GittiGidiyor’da başarıyla gerçekleşen her alışveriş sonunda ürün satın alan alıcılar, alışveriş yaptıkları satıcılar hakkında puan ve yorum kullanma hakkına sahip olurlar. Alıcıların verdikleri puan ve yorumlar satıcıların profil sayfalarında yayınlanır.

Trendyol müşteri puanı nedir?

Trendyol Satıcı Puanı e-ticaret performansınız ile satış yapmış olduğunuz müşterilerinizin satış sonrası değerlendirmeleri baz alınarak yapılan bir hesaplamadır. İlk 20 sipariş sonrasında hesaplanmaya başlayan Satıcı Puanı son 1 ayı ağırlıklı olmak üzere 12 aylık bir dönemi kapsar.

GittiGidiyor satıcı değerlendirme nasıl yapılır?

Satıcı yardımcı olmazsa bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Telafi sürecinin sonunda olumsuz değerlendirmeniz satıcının profiline yansıyacaktır. Verdiğim puan ve yorumu değiştirmek istiyorum. Verdiğiniz yorumun bulunduğu satırda yer alan “Bu puanı/Yorumu değiştir” butonu ile puan ve yorumunuzu değiştirebilirsiniz.

Trendyol da puan geçiyor mu?

Trendyol Kredi Kartı Puanının Kullanılamaması Trendyol sitesi çok büyük bütçelerle reklam yapmakta ancak bankaların bonus, MaxiPuan, worldpuan gibi kredi kartı puanlarını kullandıracak altyapı ve anlaşması bulunmaması büyük bir hüsrandır. Diğer rakipleri bu imkanı vermektedir.

Trendyol cüzdan puan nedir?

Trendyol Cüzdan ile yapacağınız alışverişlerden %2 bonus para hesabınıza yüklenir. Kampanyalı ürünleri kaçırmak istemeyenler için tek tıkla sipariş imkanı sunar. Alışverişe ayıracağınız bütçeyi hesabınıza yükleyerek daha tasarruflu ve kontrollü bir para harcama olanağı sunar.

GittiGidiyor güvenilir bir site mi?

İnternet ortamında ödeme yapılacaksa bu hizmeti sağlayan firmaların da güvenliği sağlamaları zorunludur. GittiGidiyor.com’da bu güvenlik en üst düzeyde sağlanmaktadır. Sistemimizde, kısa adı SSL olan Secure Sockets Layer, Türkçe açıklaması ile Güvenli Yuva Katmanı olarak geçen bir güvenlik protokolü kullanılmaktadır.

GittiGidiyor Merkezi nerede?

İstanbulGittiGidiyor / Genel merkezi

Dolap puanlama nasıl yapılır?

Puan hesaplamasında, alıcıların memnuniyetini etkileyen aşağıdaki kriterlere bakılır:

  1. Satıcı kaynaklı iptal edilen sipariş sayısı
  2. İade edilen sipariş sayısı
  3. Sipariş kargolama süresi.
  4. Teklif ve yorumlara cevap verme hız ve oranı
  5. Dolap’ı ziyaret sıklığın.

Trendyol cüzdan puanı nasıl kullanılır?

Trendyol Cüzdanım kullanımı için; Kart bilgilerinizi girerek yüklemek istediğiniz para miktarını tanımlamanız gerekir. Ardından telefonuna gelecek onay kodunu sisteme girmelisiniz. Tüm bu adımların sonunda Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanabirsiniz. Her alışveriş öncesi hesabınıza para tanımlamanız mümkün.

Trendyol cüzdanda biriken para nasıl kullanılır?

Bakiyemi kartıma geri aktarmak istiyorum. Trendyol Cüzdanım -> Özet -> Aşağı kaydır -> Kartıma geri yükle. Bu işlemi tamamladıktan sonra karta geri yükleme işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 2 ila 10 gün arasında değişiklik gösterebilir.

GittiGidiyor a ne oldu?

2011 yılı Mayıs ayında eBay’in GittiGidiyor’un %93 hissesini satın alması ile GittiGidiyor tam anlamı ile eBay ailesine katıldı.

GittiGidiyor ne kadar güvenli?

Sıfır Risk; GittiGidiyor’un, keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Hem alıcıları hem de satıcıları koruyan bu sistemde ürün ve ürün bedeli %100 GittiGidiyor güvencesi altında tutulur.

GittiGidiyor eBay mi?