Trendyol kupon iadesi oluyor mu?

İndirim kuponu ile oluşturulan siparişlerde önce kupon hesaba kalan gün süresi kadar tanımlanır ve ardından kalan bir meblağ olur ise ücret iadesi olarak yapılır.

11.11 kuponu nasıl kullanılır?

11.11 Kuponları Nasıl Kullanırım?

  1. İlgili kampanya sayfasında hesabınıza yüklemek istediğiniz kuponlardan birini seçin.
  2. “Hemen Hesabıma Yükle” butonuna tıklayarak kuponu hesabınıza yükleyin.
  3. Ödeme aşamasında. Sepetim > Kuponları Gör. alanından kuponunuzu seçip kullanın.

n11 para iadesi kaç günde hesaba geçer?

Hesabım > Mevcut Sipariş sayfasından İptal Talep Et butonuna basıp talebinizi mağazaya iletin. Mağaza ürünü kargoya vermediyse iptal talebini onaylar. Eğer ürünü kargoladıysa iptal talebini reddedebilir. İptal talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 3 gün içinde para iadesi yapılır.

n11 indirim kuponu nasıl kazanılır?

Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.

Trendyol kupon kodu nerede yazar?

TRENDYOL İNDİRİM KODU VE KUPONLARIMI NASIL GÖREBİLİRİM? Trendyol tarafından herhangi bir şekilde size indirim kodu veya kuponu verilmiş ise onu görmenizin ve takip etmeniz mümkün. Bunun için, “Hesabım> İndirim Kuponlarım” sekmesini tıklamanız yeterlidir.

Trendyol 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır bilgisi sizin daha verimli alışveriş yapmanızı sağlar. İndirimi kabul eden bir mağazaya giriş yaptıktan sonra istediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz ve “sipariş özeti” bölümünde bulunan “indirim kuponu/kodu” alanına yazmanız yeterlidir.

11.11 özelliği nedir?

n11.com’un yaptığı geleneksel kampanya. ekim ayında kuponlar dağıtılmaya başlanıp 11.11’de %15’e kadar indirim alabileceğiniz, firmaların da bunun haricinde indirimler sağladığı bir fırsat. ürünlerin büyük çoğunluğunun bindirim üzerinden indirimle eski fiyatına hatta daha pahalıya satıldığı, kolpa kampanya.

11.11 kuponları ne zaman?

Kazanılan kuponlar, 11 Kasım 2020 tarihinde 00.00’da aktif olup, 11 Kasım 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir.

n11 para ne zaman yatar?

n11.com sipariş bedeli, tam ve zamanında teslim edilen siparişin müşteri veya sistem tarafından onaylanmasından (Tamamlandı Statüsü) 7 gün sonra hesabınıza transfer edilir.

n11 para iadesi yapıyor mu?

Kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra siparişi iptal etme durumunda, para iadesi kredi kartına yapılmaktadır. Not: Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iade tutarı, bankaların yoğunluk ve süreç uygulamalarına bağlı olarak 3 iş günü içerisinde kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Kupon kodu nedir n11?

Ürün kuponu nedir? n11.com’daki satıcı mağazalar tarafından kullanıcıların hesaplarına tanımlanan ve belirli ürün veya ürün grupları için geçerli olan kuponlardır. Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından kuponlarınızı ve geçerli tarih aralığı ile kullanım koşullarını görebilirsiniz.

Getir indirim kuponu nasıl alınır?

Getir Promosyon Kodu Nasıl Alınır?

  1. Getir uygulamasını cep telefonunuza indirin ve bir üye hesabı oluşturun.
  2. Telefon numaranızı girdiğinizde bildirimleri de açın.
  3. Sosyal medya hesaplarını takip edin.
  4. İndirim ve kampanya haberlerinin yer aldığı sitelere göz atın.
  5. Ara sıra uygulamadaki promosyonlar bölümünü ziyaret edin.