Trendyol iadeleri nasıl yapılır?

İade Koşulları

  1. trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin.
  2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  3. Kolay iade butonuna basın.
  4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin.
  5. Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.

Mango para iadesi kaç gün sürer?

Geri ödemeler iadenizin depolarımız tarafından alındığı tarih itibariyle 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade edilen ürünlerin durumu incelendikten sonra size e-posta ile bilgi verilecektir. Geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır.

Para iadesi kaç gün içinde yapılır?

Tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

Trendyol ürün iade edince para geri gelir mi?

İade edilen ürün inceleme aşamasından geçecektir. Para iadesi ise 2 ile 10 gün arasında hesaba aktarılır. Eğer ürün taksitle alınmışsa ücretin tamamı bankaya Trendyol tarafından ödenir. Ancak banka o ücreti taksit taksit karta yatırır.

Trendyol iade kargo evden alıyor mu?

Merhaba, kargo firmaları ile adresten iade anlaşmamız bulunmuyor. Kargo şubesi ya da Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek destek talep edebilirsiniz.

Mango para iadesi yapıyor mu?

Değişim ve/veya iade şartları Müşterilerin aldıkları üründen memnun kalmaması halinde, Mango ürünün kullanılmamış veya hasar görmemiş olması halinde müşterilere ürünü 60 gün içinde başka bir bedenle değiştirme imkanı sunacaktır. Bu tip bir ürünü iade etmek istiyorsanız, etiket ve güvenlik bandı sağlam olmalıdır.

Manukada iade var mı?

Ürün İade: Alıcı malı teslim aldıktan sonra yedi gün içerisinde üründe bir kusur var ise sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.