Tekne kiralama kaç TL?

Yat kiralama fiyatları saatlik 750 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir ve en az kiralama süresi 2 saattir. Günlük fiyatlar da 5000 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir ve sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 arası sürmektedir.

Tekne kiralama günlük ne kadar?

Lüks bir gulet ile yapacağınız özel tekne turu fiyatı günlük 4.000-4.500 TL civarında, Standart ahşap tekneler ile yapacağınız özel tekne turu fiyatı günlük 1.750-2.500 TL civarında bir rakam tutuyor.

Yatlar kaç kişilik?

Ayrıca yatları istediğiniz kadar uzun süreli kiralayabilir, tur programları müsait olduğu sürece ücretini ödeyerek dilediğiniz kadar süre uzatabilirsiniz. Yatta kahvaltı ve yemek davetlerinde 25 kişi, kokteyl düzende de en fazla 36 kişiye kadar sorunsuz şekilde hizmet verebiliyoruz.

Boğazda tekne turu ne kadar?

Bir nevi İstanbul Boğazı’nda teknede fasıl keyfi sürmek denebilir. Bu turların fiyatı yaklaşık 350-400 TL arasında değişiyor.

Transitlog ne demek?

Yabancı Bayraklı Tekneler: Kısaca transitlog diye bilinen “Türk Limanları Yat Kayıt Belgesi” yabancı bayraklı teknelerde Türk kara sularına ve limanlarına giriş/çıkış için düzenlenmiş bir izin belgesidir. Transitlogun teknede bulundurulması ve yetkililerce istendiğinde ibrazı zorunludur.

Boğaz tekne turu nereden kalkıyor?

– Uzun Boğaz turu (her gün): Eminönü-Kavaklar arasında yaz aylarında iki sefer yapılıyor. Vapur Eminönü’nden 10.35 ve 13.35’te kalkıyor. Beşiktaş, Üsküdar, Kanlıca, Sarıyer ve Rumeli Kavağı’na uğrayarak Anadolu Kavağı’na ulaşıyor. Yolculuk iki saat kadar sürüyor.

Bodrum tekne turu ne kadar?

Tekne turu fiyatları rota, verilen hizmet ve sezona göre değişiklik gösteriyor. Bodrum merkez ve Gümbet çıkışlı her şey dahil konseptinde sunulan tipik günübirlik tekne turu fiyatı kişi başı yaklaşık 100-120 TL arasında bir rakam tutuyor.

Marmaris’te hangi tekne turu yapılmalı?

Marmaris günübirlik tekne turları arasında en popüler olanlar;

  • Marmaris çevresi Her Şey Dahil Tekne Turu,
  • Davy Jones Korsan Tekne Turu,
  • Mega Diana Tekne Turu,
  • Dalyan ve İztuzu Plajı Tekne Turu,
  • Gökova Körfezi, Kleopatra Adası ve Plajı Tekne Turu,
  • Hisarönü Körfezi ve Ege Adaları Tekne Turu,
  • Balık Tutma Turu,

Boğaz turu ne kadar 2020?

Şehir Hatları Uzun Boğaz Turu Ücreti: Kişi başı gidiş – dönüş 25 TL olup, tek yön 15 TL, 12 yaş altı gidiş – dönüş 12,50 TL, tek yön 6 TL, 0-6 yaş ücretsiz olarak belirlenmiştir. Tur Güzergâhı: Eminönü – Ortaköy – Üsküdar – Çubuklu – İstinye – Ortaköy – Eminönü şeklindedir. Tur Süresi: Yaklaşık 2 saattir.

Istanbul’da boğaz turu kaç saat sürüyor?

Tekne transitlog nedir?

Yabancı Bayraklı Tekneler: Kısaca transitlog diye bilinen “Türk Limanları Yat Kayıt Belgesi” yabancı bayraklı teknelerde Türk kara sularına ve limanlarına giriş/çıkış için düzenlenmiş bir izin belgesidir. Giriş yapan teknelerin alacağı transitlogun geçerlilik süresi bir yıldır.

Transit Log ne kadar?

Yabancı bayraklı teknelerde Transit log’un süresi ne kadardır? Transit log’un süresi 1 yıldır.