Taahhütlü tarife ne demek?

Taahhütlü tarifeler, belirli bir tarifede belirli bir süre için aboneliğinizi devam ettirmeniz veya belirlenen koşulları sağlamanız halinde bazı avantajlar sağlayan tarifelerdir.

5555 Hangi Hat?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.

9333 ücretsiz mi?

9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz. 3. *123# ile bakiye sorgulamak için: *123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz. Kalan bakiye sorgulama bilgisi servisleri ücretsizdir.

Vodafone sözleşme bitiş tarihini nasıl öğrenebilirim?

Online Self Servis uygulamasına ait olan 7000 numarasını akıllı telefonunuzdan arayarak da taahhüt bitiş tarihi, fatura borcu vb. pek çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Ya da *7000# tuşlayarak, fatura tutarınızı, fatura son ödeme tarihini ve cayma bedelini öğrenebilirsiniz.

Superonline taahhüt sorgulama nasıl yapılır?

Ayrıca müşteri hizmetleri üzerinden taahhüt sorgulama bilgisi almak için 0532 532 00 00 numaralı hattı arayarak müşteri temsilcisinden kullanmakta olduğunuz internet paketi ya da cihazın taahhüt bilgisine ulaşabilirsiniz.

Taahhüt süresi ne demek?

Yasal bir anlaşma olan bu anlaşmada hizmeti alan taraf koşulları bozduğu takdirde cayma bedeli ödemeyi kabul eder. Taahhüt demek ben bu sözleşmedeki şartlarla belirlenen süre boyunca hizmeti almaya söz veriyorum demek.

Taahhüt TDK ne demek?

Taahhüt TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler. Taahhüt kelimesi Arapça kökenli bir sözcüktür. Türk Dil Kurumu açısından ele alındığında ise taahhüt kelimesinin karşılığı ‘bir şey yapmayı üstüne alma, üstlenme’ anlamlarına gelmektedir.

Taahhütlü ödeme ne demek?

Aynı zamanda taahhütlü anlamı da yine TDK’ya göre, ‘Taahhüt edilmiş, üstlenilmiş olan’ biçiminde ifade ediliyor. Yani bir ürün ya da hizmet alındığı zaman bunun ödeme yapılacağına dair üstlenilmiş durumu şeklinde ifade etmek de mümkün.