Sub neyin kısaltması?

1- Altı, altında, aşağısında anlamına önek.

SUP ne anlama geliyor?

SUP açılımı Kısaltmalar Sözlüğünde. What does SUP stand for? What’s up? Naber?

Sub Latince ne demek?

Sub terimi, tıp dilinde kullanılan Latince bir kelimedir. Sub teriminin tıbbi anlamı; pref. Alt, altında (bulunan).

Sub ne demek müzik?

Anlam : Alt. Köken/Dil : Lat.

Dom ve sub ne demek?

Dominance/submission veya kısaca d/s ilişkisindeki edilgen tarafa verilen isim. Kısaca “sub” denir. D/s ilişkiler illa ki seksüel temas içermek zorunda değildir, bunu yaşam tarzı olarak benimseyenler de vardır. Bir dominant veya kısaca “dom” un birden fazla sub’i olabilir veya tek eşli de olabilirler.

Sub ne demek Kpop?

Subunit’in Türkçe kelime anlamı alt birim demektir. Bildiğiniz gibi normalde K-Pop grupları şu şekilde kurulurlar: Stajyer dönemlerinde sanatçıların bir araya gelmesi veya müzik şirketlerinin stajyerlerini seçip onlardan grup oluşturmasıyla.

SUP neyin kısaltması ingilizce?

sup: what’s up?

SUP oyunlarda ne demek?

SUP ne demek oyunlarda? Merhaba, Lol’de sup, support kısaltımı yani türkçesi destek anlamına gelmektedir. Yardımcı rol olan bu rol nişancı ve diğer takım arkadaşlarına yardım eden, totem atan bir roldür.

Tıbbi terimler hangi dillerden köken almıştır?

Tıp terimlerinde hangi dilden ne kadar var? MALATYA (İHA) – Türkiye’de kullanılan tıp terimlerinin yüzde 44.9’ünün Arapça, yüzde 27.7’sinin Farsça, yüzde 19.3’ünün Fransızca, yüzde 4.1’inin Yunanca olduğu bildirildi.

Axilla teriminin anlamı nedir?

Axilla terimi, tıp dilinde kullanılan Latince bir kelimedir. Axilla teriminin tıbbi anlamı; n. Koltuk altı, koltuk.

Sub ne demek Youtube?

Subscribe yani Abone özelliği; Youtube’da sevdiğiniz bir kişinin, şarkıcının veya herhangi bir kurumun kanalını takip etmenize olanak sağlar. Subscribe ettiğiniz kanalların paylaştığı videolar Youtube anasayfanızda aşağıdaki resimdeki gibi sıralanır, kim ne paylaşmış gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Sub male ne demek?

çekinik,sinik. bdsm de kadınlar için femsub erkekler için malesub deyimi kullanılır. hizmet eden, eziyet gören, tapınan, kendini sahibine adayan erkek.