Spotify Premium olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Üyeliğini ve ödemelerini görüntülemek için hesap sayfanda oturum aç ve Planın’a git. Burada yapabileceklerin: Hangi planda olduğunu görmek. Planının ücretini kontrol etmek.

Spotify da premium a nasıl geçilir?

Ekranın sol üst köşesindeki dişli şeklindeki simgeye dokun. PREMIUM’A GEÇ butonuna dokun. Bu, ekranın üst tarafının yakınındaki büyük butondur. PREMIUM’U EDİN butonuna dokun.

Spotify Premium iki kişi kullanabilir mi?

Aynı adreste yaşadığınızı doğruladıktan sonra Spotify hesaplarınızı istediğiniz yerde ve dilediğiniz cihazda kullanabilirsiniz. Duo Mix’i nedir? Yalnızca Premium Duo üyelerinin kullanabildiği, özel bir çalma listesidir. Ortak dinleme geçmişinize bağlı olarak ikiniz için de düzenli olarak güncellenir.

Spotify Premium hesabı kaç kişi kullanabilir?

Aynı çatı altında yaşayan aile üyeleri, toplam 6 Premium hesabının keyfini çıkarabilir. 1 ay ücretsiz dene, sonra ayda yalnızca 29,99 TL. *Şartlar ve koşullar geçerlidir. Yalnızca henüz Premium’u denemeyen kullanıcılara açıktır.

Spotify üyeliği nasıl kontrol edilir?

İş ortağı Premium planları

  1. spotify.com/account sayfasında oturum aç.
  2. Planın altındaki PLANI DEĞİŞTİR seçeneğine tıkla.
  3. Spotify Free bölümüne git ve PREMIUM’U İPTAL ET seçeneğine tıkla.
  4. Onay mesajına kadar ilerle.
  5. Sonraki faturalandırma tarihinde hesabının ücretsiz hizmete geçmesini bekle.

Spotify ödemelerimi nasıl görebilirim?

Spotify ile bu kolay!

  1. Web sitemizdeki hesap sayfana git.
  2. Soldaki menüde Faturalar ‘a tıkla.
  3. Daha fazla detay görmek için işlemin yanındaki GÖRÜNTÜLE ‘ye tıkla.

Spotify Premium yıllık ne kadar?

Spotify Premium yıllık üyelik paketiyle kullanıcılarına sınırlı bir süre için geçerli yeni bir fırsat sunuyor. Yeni ve mevcut Spotify kullanıcıları, tek seferde 139 TL ödeyerek bir yıl boyunca Premium paketin imkânlarından yararlanabilecek.

Spotify 3 ay ücretsiz Nasıl Yapılır?

Kampanyadan yararlanmak için Spotify hesabınıza giriş yapın. Ardından sağ üst köşede bulunan Hesap simgesine tıklayın. Açılan sayfanın Hesap Genel Görünümü bölümünde karşınıza bu kampanya çıkacaktır, ‘Kullanmaya Başla’ seçeneğine tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Spotify üyeliği nasıl değiştirilir?

Spotify lise öğrenci indirimi nasıl yapılır?

Öğrencilerin tek yapması gereken, https://www.spotify.com/tr/student adresini ziyaret edip kayıt olmaları. Sonrasında diledikleri yerde diledikleri zaman istedikleri müzik ve sanatçıları dinlemenin tadını çıkarabilirler.