Sesli mesaj bırakmak kaç TL?

Telesekreter servisinden faydalanabilmeniz için yapılan yönlendirmeler ve size bırakılan mesajları dinlemek ücretsizdir. Telesekreter servisine mesaj bırakan abonelerimiz mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler. Ek olarak hizmet bedeli vergiler dahil 1,90TL dir.

Sesli mesaj gönderdiğimi nasıl anlarım?

Sesli mesaj aldığınızda, mesajınızı telefonunuzdaki bildirimden kontrol edebilirsiniz. Ekranın üstünden aşağı doğru hızlıca kaydırın. Sesli Mesaj simgesine dokunun….Sesli mesajınızı kontrol etme

  1. Telefon uygulamasını açın.
  2. En alttaki Tuş takımı’na. dokunun.
  3. 1’e dokunup basılı tutun.

Sesli mesaj bırakma nasıl kapatılır?

Android’de Sesli Mesaj Nasıl Silinir

  1. Çağrı yönlendirmeniz olup olmadığını kontrol edin. Aç Telefon uygulaması, dokunun Menü simgesine gidin, sonra gidin Ayarlar.
  2. Ayarlar arasında ilerleyin veöğesine dokunun. çağrı yönlendirme eğer bir seçenekse.
  3. Tüm çağrı yönlendirme işlevlerini devre dışı bırakın.

Sesli mesaj numarası kaç?

Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz, telefonunuzdan 999 numarasını tuşlayarak sesli mesajları dinleyebilme imkanına sahipsiniz. Eğer Turkcell abonesiyseniz size gönderilmiş olan sesli mesajlarınızı dinlemek için 7532 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır.

Turkcell sesli mesaj ücreti ne kadar?

Turkcell kullanıcısı olarak bir başka Turkcell’liye Sekreter Servisi ile mesaj bırakırken kendi tarifenizden ücretlendirilirsiniz, ek olarak hizmet bedeli 2,30 TL’dir.

Vodafone sesli mesaj şifresi nasıl alınır?

Vodafone Destek on Twitter: “Telesekreter Servisi için şifre boşluk ULASILAMAZ yazıp 7542’ye SMS gönderebilirsiniz.

Sesli mesaj nasıl kaydedilir?

İşte önemli sesli mesajlarınızı Android’de korumanın birkaç yöntemi….Görsel Sesli Mesaj Uygulaması Kullanarak Android’e Sesli Mesajları Kaydetme

  1. Kaydetmek istediğiniz mesaja dokunun.
  2. Simgesine dokunun. üç nokta Uygulama menüsünü temsil eden simge.
  3. Dokunmak Mesajı şuraya kaydet veya Dosyaya Aktar.

Turkcell sesli mesaj dinleme nasıl dinlenir?

Tüm Operatörlerde Sesli Mesaj Dinleme Yolları – Turkcell Sesli Mesaj Dinleme: Turkcell hattı üzerinden gelmiş olan sesli mesajları dinleyebilmek için, 7532 numarası ücretsiz olarak aranabilmekte ve bırakılmış olan sesli mesajları dinlemek mümkün olmaktadır.

Sesli mesaj nasıl iptal edilir?

Sesli mesajı, Ayarlar uygulamasından devre dışı bırak. Sesli mesaj/telesekreter ayarlarını kontrol edip ‘Kapat’ veya ‘Devre Dışı Bırak’ seçeneğini aramak, kullandığın telefon türüne bakmaksızın atabileceğin iyi bir ilk adımdır. Doğru seçeneği bulursan o seçeneği seç ve böylece telefon sesli mesaj özelliğini kapatacak.

Türk Telekom sesli mesaj nasıl kapatılır?

Hattınızı diğer Türk Telekom kullanıcılarına sesli mesaj bırakmaya kapatmak için SESLIMESAJ KAPAT yazıp 9696’ya ücretsiz olarak gönderebilir, açmak için ise SESLIMESAJ AC yazıp 9696’ya ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Turkcell Sesli mesaj numarası kaç?

Turkcell’lilerden gelen sesli mesajı dinlemek ücretsizdir. Turkcell abonelerinden gelen sesli mesajları dinlemek için 7532’i aramanız yeterli. Vodafone ve Türk Telekom abonelerinden gelen sesli mesajı dinlemek ücretlidir. 7530 arama bedeli 99 kuruştur.

Turkcell sesli mesaj paralı mı?

Turkcell’lilerden gelen sesli mesajı dinlemek ücretsizdir. Turkcell abonelerinden gelen sesli mesajları dinlemek için 7532’i aramanız yeterli. Vodafone ve Türk Telekom abonelerinden gelen sesli mesajı dinlemek ücretlidir.