Satın alınan ürün kaç gün içinde teslim edilmeli?

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

Apple dan sipariş kaç günde gelir?

Satın aldığınız ürünün kargolaması en geç 3 iş günü içinde Yurtiçi Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun size ulaşma süresi ortalama 2 gündür.

Internetten alınan ürün kaç gün içinde teslim edilmeli?

Ürün ve/veya Hizmet Teslimatı Hizmet satılıyor ise yine taahhüt edilen süre içerisinde bu hizmet tüketiciye sağlanmalıdır. Teslimat için herhangi bir süre taahhüt edilmediyse ürün satışlarında mutlaka sipariş e-ticaret şirketine ulaştığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde teslimat gerçekleştirilmelidir.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler nelerdir?

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan …

Cayma hakkı 14 iş günü mü?

Tüketicinin 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkı mevcuttur. Sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkı kullanılabilir.

Sözleşmeden cayma hakkı kaç gün?

Yönetmelik maddesinde belirtildiği üzere, tüketici, “mesafeli sözleşmelerde” cayma hakkını on dört gün içinde kullanabilmektir. Bunun yanında tüketicinin, cayma hakkı konusunda gerektiği şekilde bilgilendirilmezse, on dört günlük süre ile bağlı olmadığı da ayrıca ifade edilmiştir.

iPhone satın aldıklarımı nasıl görürüm?

Apple Kimliğinize ve ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun. Apple Kimliğinizi doğrulamanız istenebilir. Aile Paylaşımı’nı kullanıyorsanız satın alma geçmişinizde Apple Kimliğinizi kullanarak satın aldıklarınızı görebilirsiniz ancak diğer aile üyelerinin satın aldıklarını göremezsiniz.

Kargom nerede Apple?

Siparişinizle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınız veya siparişinizin durumunu kontrol etmek istediğiniz takdirde, lütfen http://www.apple.com/tr/shop/account/home sayfasını kontrol edin veya pazartesiden cumaya 09:00-20:00 saatleri arasında 0216 282 1511 numaralı telefondan Apple Store Müşteri Hizmeti’ni arayın …

Internetten urun siparis iptali CEZA VAR MI?

Online alışverişler 27 Şubat 2015 tarihinde yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nde düzenlenmiştir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde, malın size teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkınız bulunmaktadır.

14 gün iade hakkı ne zaman başlar?

CAYMA HAKKININ SÜRESİ: Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.

Tüketici iade hakkı kaç gün?

(5) Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin bu süre içinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.