Referans numarası ne demektir?

Bir gönderi referansı, alanları sevkıyat işlemi sırasında “referansı” doldurarak tanımladığınız bir tanımlayıcıdır. Bu referans numaraları, UPS Mail Innovations ağından ve son teslimatı gerçekleştiren United States Postal Service’den® geçen gönderileri tanımlamak ve takip etmek için kullanılır.

Referans kodu nedir nasil alınır?

Referans kodu, ürün talep ettiğin zaman ilgili Denebunu kutun için oluşturmuş olduğumuz özel bir koddur. Referans kodunu kutu talep ettikten sonra karşına çıkacak ”Tebrikler” ekranından ve ”Denebunu Kutularım” sekmesinden ulaşabilirsin.

THY Bagaj referans numarası nedir?

Eşya Karışıklık Raporu (Property Irregularity Report ‑ PIR) referans numarası, geciken veya hasar görmüş bagajları takip etmemize yarayan tekil bir koddur. Numara 10 adet harf ve sayının kombinasyonundan oluşur ve PIR makbuzunuzda, adınızın hemen üzerinde bulunur.

Bankada referans ne demek?

Bankamız müşterileri hakkında yurt içi ve yurt dışı şirket, daire ve müesseselere hitaben onaylı kredileri ve onaylı kredilerinden ne kadarının kullanıldığı, ne kadarının kullanıma hazır olduğu ile katılım fonu (özel cari hesap/katılma hesabı) hesaplarının durumlarını gösteren ve bankalarca düzenlenen belgelerdir.

Uçak bileti referans no nedir?

PNR, PNR numarası ya da PNR kodu, uçak biletleri rezervasyonlarından sonra verilen, harf ve rakamlardan oluşan bir tür elektronik bilgidir. PNR, “Passenger Name Record” ifadesinin kısaltmasıdır. Passenger Name Record, “Yolcu İsim Kaydı” anlamına gelir ve aynı zamanda rezervasyon numarası olarak da sektörde kullanılır.

Türk Hava Yolları bagaj hakkı kaç kilo?

Bagaj kuralları Tüm uçuşlarımızda tek parça bagajınızın ağırlığı en fazla 32 kg olabilir. 32 kg’dan ağır bagajlarınızı tek parça olarak uçuşa kabul edemiyoruz.

Referans kodu nerede yazar?

Referans kodunuzu web sitesinden öğrenebilirsiniz. Referans kodu yapmış olduğunuz paylaşımları takip etmek için kullanılır. Bizi facebookta,twitterda ve email ile paylaştığınızda bu kod otomatik olarak paylaşılan linklere eklenir.