Pegasus bagaj aşım ücreti ne kadar?

Pegasus Ek Bagaj Hakkı Ücretleri İç hat ek bagaj ücretleri, Flypgs internet sitesi, mobil uygulama ve seyahat acentelerinden alındığında 5 TL/KG- 10TL/KG aralığında iken, çağrı merkezinden alımlarda 7 TL/KG – 12 TL/KG aralığında değişmektedir.

Uçakta kilo başına kaç para?

Havayolu iç hat seferlerinde kg başına 6 TL, dış hat seferlerinde de kg başına 10 Euro alıyor. İsteyen yolcular, uçuştan önce paket de satın alabiliyor. İlave 5 kg iç hatlarda 15 TL, dış hatlarda 15 Euro’dan başlayan paketler satın alınabiliyor. Tüm iç hat noktalarında fazla bagajın kg ücreti 6 TL.

Ek bagaj ücreti ne kadar?

Fazla bagaj ücreti, tüm iç hatlarda her kg tek yön 20 TL’den itibaren. Eğer izin verilen boyutlardan (en fazla 158 cm) daha büyük bagajınız varsa, check-in kontuarında belirtilen ölçüleri aşan her bagaj için 45 TL tutarında ek ödeme yapmanız gerekecektir.

Uçağa kaç kilo eşya alınır THY?

Bagaj kuralları Tüm uçuşlarımızda tek parça bagajınızın ağırlığı en fazla 32 kg olabilir. 32 kg’dan ağır bagajlarınızı tek parça olarak uçuşa kabul edemiyoruz.

Pegasus kaç kilo alıyor?

STANDART BAGAJ HAKKI Yurt içinde 15 kg, Kıbrıs ve yurt dışında 20 kg bagaj hakkın var.

Uçakta kilo başı ne kadar Sunexpress?

Türkiye içi uçuşlarda yolcu başına bagaj hakkı sınırı, hangi tarifeye (SunFares) karar verdiğinize bağlı olarak 15 ile 25 kg arasıdır. Türkiye içi uçuşlarımızda bebeklerin ücretsiz bagaj hakkı 15 kg’ dır. Fazla bagaj için Türkiye iç hatlarda 20.-TL/kg ücret ödenir.

THY kilo başı kaç tl 2020?

Türk Hava Yolları iç hatlarda kilo başı fark ücreti olarak 6 TL alıyor. Yurt dışı içinse 32 kiloya kadar 50 Euro, ikinci valiz için 70 Euro alıyor.

THY ek bagaj ne kadar?

Parça konseptine dahil olan uçuşlarınızda serbest bagaj hakları her bir parça için Economy Class’ta 23 kg, Business Class’ta 32 kg’dir. Ekstra bagaj olarak 1 parça bagaj ise hem Economy Class hem Business Class için 23 kg’dir. 23 kg – 32 kg arası 1 parça Ekstra bagaj için 80 USD ek ücret tahsil edilir.

THY fazla bagaj ücreti ne kadar?

THY yurtdışı bagaj hakkı kaç kilo 2020?

THY kilo başı kaç TL Yurtiçi?

Yurtiçi direkt uçuşlarda Business Class, EcoFly, ExtraFly ve PrimeFly uçuş sınıflarının tümünde bagaj hakkı aşımlarında kilogram başına 12 Türk Lirası ödenmesi gerekmektedir. Yurtiçi aktarmalı uçuşlarda ise bagaj aşımı tutarı kilogram başına 18 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.