Nasıl Mil kazanılır?

Mil kazanmanın birçok yolu var! Miles&Smiles üyesi olarak yapacağınız uçuşlardan, kredi kartları ile yapacağınız harcamalardan, program ortaklarımızın kampanyalarından ve Shop&Miles’taki alışverişlerinizden Mil kazanabilirsiniz.

Miles&Smiles kaç Mil kazanırım?

Private Banking üyesi müşterilerimiz için her müşterinin ekstre dönemi boyunca maksimum Mil kazanımı 50.000 mil, diğer müşterilerimiz için maksimum Mil kazanımı her ekstre dönemi için 30,000 Mil’dir.

THY Mil ile başkasına bilet alınır mı?

Miles&Smiles programında kazanılan Miller başka bir özel yolcu programına aktarılamaz, devredilemez ve birleştirilemez.

THY 1 Mil ne kadar?

Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 444 0 849 ve www.thy.com.tr’den satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 mil kazanır ve dilerseniz ödemelerinizi taksit ile yapabilirsiniz.

Istanbul New York kaç Mil kazandırıyor?

biletlerin ücretlerine göre w, p, f, t, l, v, g, m, h, s, e, q, y, b… gibi sınıflar mevcuttur. b sınıftan aldığınız bir istanbul-new york uçusu için 6.274 mil kazanırken, l sınıftan aldığınız bir new york-istanbul uçuşundan 2.510 mil kazanırsınız.

Uçak biletinde mil nasıl kullanılır?

Biriktirdiğiniz her 100 mil 1 TL sayılır.

  1. Uçak biletlerinizi dilediğiniz hava yolundan alabilirsiniz.
  2. Alan verginizi millerinizle ödeyebilirsiniz.
  3. Ayrıca seyahatle ilgili ödemelerinizin bir kısmını biriktirdiğiniz milleriniz, bir kısmını TL olarak ya da bir kısmını avans mille yapabilirsiniz.

Miles and Smiles mil nasıl kullanılır?

  1. Millerinizi yalnızca uçak bileti alımlarında değil alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
  2. Miles&Smiles hesabınızdaki Millerle Türk Hava Yolları’nın Online Alışveriş Sitesi shopandmiles.com’dan alışveriş yapabilirsiniz.
  3. Mil ile alışveriş yapabilmeniz için Miles&Smiles hesabınızda Mil bulunması gerekir.