n11 kullanılmış ürün iade edilir mi?

n11.com Ödeme Koruma Sistemine göre ürün bedeli mağazaya aktarılmış olsa bile cayma hakkı gereğince alıcı, ürünü iade edip parasını geri alma hakkına sahiptir.

n11 den ürün iadesi nasıl yapılır?

Ürünü nasıl iade edeceğim?

  1. İade veya değişim sürecini başlatabilmek için;
  2. Üye hesabınızla alışveriş yaptıysanız; Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki İade Et butonuna basıp formu doldurarak talebinizi iletirsiniz.

Aras Kargo geri iade nasıl yapılır para iadesi?

İadenizi Aras Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Kargom iade edilen para ne zaman gelir?

İade işlemleri, kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, bankamatik kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır. Tarafınıza iletilecek banka talimatıyla, sürecin takibini bankanız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo iade nasıl yapılır Aras Kargo?

Kargo geri iade nasıl yapılır?

İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız. Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız. Ürününüz, kargo firması tarafından satıcıya teslim edildikten sonra geri ödemeniz bankanıza yapılır.

N11 de değişim nasıl olur?

Ürünü nasıl değiştirebilirim? Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Ürünü Değiştir butonuna basın. Değişim talebi oluşturup ürünü kampanya kodu ile birlikte kargo firmasına teslim edin. Talebi oluşturduktan sonra 3 gün içerisinde ürünü kargoya vererek sisteme kargo takip bilgisi girin.

Aras Kargo kargo iade nasıl yapılır?