Müşteri Danışmanı ne demek?

Müşteri danışmanı, kurum müşterilerine ürün veya hizmetler hakkında bilgi sunmak ve şikayetleri yönetmekle sorumludur.

Müşteri Danışmanı ne satar?

Müşteri Danışmanı olarak göreve başlayan kişiler müşterilerin ihtiyaçları çerçevesinde ürün ve hizmet satışından sorumludurlar. Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar.

Mağazada müşteri danışmanı ne iş yapar?

Mağaza satış danışmanı; müşterilerin ürün seçimlerine yardımcı olmak ve satış faaliyetlerinin belirlenen hedefler doğrultusunda, sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için çalışır.

Saha müşteri Danışmanı ne is yapar?

Saha Satış Temsilcisi, sorumluluğundaki ürün/müşteri grubundan elde edilecek satış, kar ve müşteri memnuniyeti hedeflerini gerçekleştirme amacıyla, müşterileri arama ve şirkete kazandırma görevini üstlenir. Satış faaliyetlerinde aktif görev alır.

Finans Bank müşteri danışmanı ne iş yapar?

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayacak şekilde ve size verilen hedefler doğrultusunda telefonda müşterilerimizin taleplerini alıp işlemlerini yapmanızı, Bankamızın ürün ve hizmetlerini müşterilerimize tanıtarak telefonda satış işlemlerini gerçekleştirmenizi bekliyoruz.

Bireysel müşteri danışmanı ne iş yapar?

Bireysel müşteri temsilcisi, müşteri şikayetlerini gidermek ve sorularını cevaplamak ile sorumludur. Aynı zamanda ürün ve hizmetler hakkında müşterilere bilgi verir, sipariş alır ve iadeleri işleme alır.

Çağrı Merkezi müşteri Temsilcisi nasıl olmalıdır?

Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Çalışanları Nasıl Olmalı?

  1. Müşteri ile Diyalog Kurabilme Yeteneği.
  2. Ürün Satışı ve Ürün Desteği Konusunda Bilgili.
  3. Sorun Çözümünün En Hızlı Sürede Gerçekleştirilmesi.
  4. Teknolojik Bilgi Birikiminin Yeterli Olması
  5. Çelik Gibi Sinirlere Sahip Olmalıdır.