Mükelleflerin hangi vergi dairesine bağlı olduklarını kim belirler?

Ancak Maliye Bakanlığı, gerekli gördüğü hallerde, mükelleflerin işyeri ve ikametgâh adresleri ile il ve ilçelerin idarî sınırlarına bağlı kalmaksızın vergi daireleri ve bölge bilgi işlem merkezleri kurmaya, vergi dairelerine bağlı şubeler açmaya ve vergi dairelerinin yetki alanı ile vergi türleri, meslek ve iş grupları …

Ataköy hangi vergi dairesine bağlı?

Ataköy 5.Kısım Vergi Dairesi 40.980576 enlem ve 28.853657 boylamda yer almaktadır. Bakırköy ilçesine bağlıdır. Ataköy 5.Kısım Vergi Dairesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir….Ataköy 5.Kısım Vergi Dairesi Posta Kodu 34158.

Yer Adı Semt
Güney Sokak Ataköy
Ptt-ataköy 4. Kısım

Istanbul Bahçelievler hangi vergi dairesine bağlı?

Bahçelievler
Ülke Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İdare

Kemerburgaz hangi vergi dairesine bağlı?

İLETİŞİM

T.C. İSTANBUL İLİ EYÜPSULTAN İLÇESİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI
YENİ HİZMET BİNASI NİŞANCI MAHALLESİ EYÜPSULTAN BULVARI NO:72
ÖZEL KALEM FAKS 0212 544 00 02
VERGİ DAİRESİ BAYRAMPAŞA
VERGİ NUMARASI 3840003985

Adres değişikliğinde KDV beyanname hangi daireye verilir?

Mükelleflerce adres değişikliğine ilişkin bildirim sadece yeni vergi dairesine verilecektir. Daha önceki Tebliğ düzenlemesinde, eski vergi dairesine de verilebiliyordu.

Bakırköy Vergi Dairesi nereye taşındı?

Bu arada Bakırköy Vergi Dairesi’nin de taşındığı Aksaray’daki hizmet binası Akşemsettin Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Cad.) No:56 Fatih/İstanbul adresinde bulunuyor. Bakırköy Vergi Dairesi’nin yeni telefon numaraları ise (0212) 453 82 00 ve (0212) 453 85 25.

Hocapaşa Vergi Dairesi hangi ilçede?

Fatih bölgesinde bulunan hocapasa vergi dairesi konumundan ilk Metro saat kaçta geçer? M1A, Fatih bölgesinde bulunan hocapasa vergi dairesi konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 09:03 civarında geçer.

Yenibosna Vergi Dairesi nereye bağli?

Semt/Mahalle olarak Şirinevler Mh. ve Bahçelievler ilçesine bağlıdır. Yenibosna Vergi Dairesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Yenibosna Vergi Dairesi posta kodu 34188.

Göktürk hangi vergi dairesine bağlı?