Monster iade hakkı kaç gün?

İADE EDİLECEK ÜRÜN b- İade edilecek ürünün, fatura tarihinden itibaren ilk 15 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Vatan Bilgisayar değişim yapıyor mu?

Ürün ile birlikte sunulan hizmet paketlerinin başlatılması durumunda değişim yapılamamaktadır. Vatan Bilgisayar Sanayi Ticaret A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda ayıplı olmadığı halde değiştirilmek istenen ve mağazadan satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.

Bilgisayar iade edilir mi?

İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn: Hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri, kulaklık, kılıf, oyuncu koltukları, monitör kolları vs.)

Telefon aldıktan sonra geri iade edilebilir mi?

Uygulamada gözlemlenmektedir ki satıcı şirketler çoğu zaman ambalajı ya da paketi açılmış ürünün iadesini kabul etmemektedir. Fakat bu tutum çoğu zaman hukuka aykırıdır. Tüketici, kural olarak herhangi bir gerekçe göstermek zorunda kalmadan ve herhangi bir şekilde ceza ödemeksizin sözleşmeden cayabilir.

Monster kaç yıl garanti?

1. Garanti Süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır.

Monster Notebook ne işe yarar?

Monster Notebook, 2000 yılında kurulmuş Türkiye merkezli bir dizüstü bilgisayar üreticisidir. Şirketin slogan olarak kullandığı hedefi masaüstü bilgisayar performansına sahip taşınabilir bilgisayarlar üretmektir.

Vatan Bilgisayar iade alıyor mu?

İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün Vatan Bilgisayar’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir. Bu süreç genel bir uygulama olup, Vatan Bilgisayar’ın herhangi bir müdahalede bulunma hakkı bulunmamaktadır.

Mağazadan alinan ürün kaç gün içinde iade edilebilir?

Mağazadan satın almış olduğunuz ürünü şartlar sağlandığı takdirde iade edebilirsiniz. Bazı mağazalar 15 (On beş) gün içerisinde satın alınmış ürünü koşulsuz olarak aynen iade alırken bazı mağazalar 7 yedi gün içinde bazıları ise aynı gün koşulsuz olarak ürün iadesi yapmaktadır.

Telefon iadesi olur mu?

Ambalajı/paketi açılmamış/kullanılmamış ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 21 (yirmi bir) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz.