Microsoft Store para iadesi nasıl yapılır?

İade veya değişim istemek için: Sipariş geçmişi bölümünde oturum açın ve ardından İade talep et’i seçin. İade talep et seçeneğini görmüyorsanız ürününüz para iadesi için uygun olmayabilir. Ürün iadesi ve para iadesi ilkemiz hakkında ayrıntılı bilgi için Microsoft Satış Koşulları’nı işaretleyin.

Google Play para iade ne zaman gelir?

“Endişelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz” mesajını alırsınız. Sonra, geri ödeme ile ilgili kararın belirtildiği bir e-posta alırsınız. Bu e-posta genellikle 15 dakika içinde gönderilir ancak bu süre 4 iş gününü de bulabilir.

Xbox Game Pass Ultimate nasıl iade edilir?

Hesabınızdaki Hizmetler ve abonelikler sayfasına gidin. İptal etmek istediğiniz aboneliğin yanındaki Yönet’i seçin. Ödeme ayarları bölümünde, aboneliğinizi iptal etmek için adımları izleyin. Ardından, Beni ücretlendirme (bir sonraki yenileme tarihinde) ve hemen İptal edin ve geri ödeme alınarasında seçim yapın.

Microsoft 365 nasıl iptal edilir?

Diğer Microsoft aboneliklerini iptal etme

  1. Hizmetler ve abonelikler’e gidin ve aboneliğinizi satın alırken kullandığınız Microsoft hesabınızla oturum açın.
  2. Aboneliğinizi bulun ve Yönet’i seçin.
  3. Sonraki sayfada İptal’i seçin (ya da abonelik türünüze bağlı olarakYükselt veya İptal yazabilirsiniz).

Apple para iadesi kaç günde gelir?

Para iadenizi, sipariş verirken kullandığınız ödeme yöntemine göre alacaksınız. Para iadesinin hesabınıza ulaşması için lütfen 5-7 gün süre tanıyın. Banka havalesi para iadelerinin işleme girmesi için banka hesabı bilgilerinize ihtiyacımız olur (IBAN/SWIFT).

Google Play geri ödeme iptali nasıl yapılır?

İptal ve geri ödemeler

  1. Uygulamalarınız sayfasını ziyaret edin.
  2. İptal etmek istediğiniz uygulamayı seçin.
  3. Ayrıntılar sayfasında Satın alma işlemini iptal et’i tıklayın. Bu seçeneği görmezseniz 30 dakikalık süreniz sona ermiştir.
  4. İptal işlemini onaylayan bir e-posta alırsınız.