Mango iade formu nereden alınır?

Bulamıyorsanız, Hesabım bölümündeki Siparişlerim sayfasına gidin, siparişinizi seçin ve ‘İade Formu’ yazdırın. Henüz kaydolmadıysanız, Siparişlerim bölümüne gidin ve e-posta adresinizi ve sipariş numaranızı girin.

a101 iade kabul ediyor mu?

a101.com.tr internet sitemizden satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünlerinizi teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde faturası ve orijinal ambalajı ile beraber iade edebilirsiniz.

Etiketsiz iade olur mu?

Satın alınan ürünün; ürünün etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde iade edilebilir.İade edilen ürünlerin iç ve dış etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) ürünle beraber iade edilmesi zorunludur.

Yurtiçi Kargo evden alım ücretli mı?

İsterseniz bu durumu beraberce inceleyelim. Çoğu kargo firması evden kargo alma hizmetleri vermektedir. Örneğin Yurtiçi ve Aras Kargo, bu hizmeti veren en bilindik kargo firmaları arasında yer alıyor. Bu hizmetler, çoğu kargo firmasında ücretsiz olarak verilmektedir.

Mango Online alınan ürün mağazadan değişir mi?

Sipariş tarihinden itibaren 60 gün içinde satın aldığınız ürünü bir başka bedenle değiştirebilir veya geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Mango etiketsiz iade olur mu?

Sonuç olarak, Mango kullanılmış veya hasarlı ürünlerin (kusur dışında) değişimini veya iadesini kabul edemez. Bu tip bir ürünü iade etmek istiyorsanız, etiket ve güvenlik bandı sağlam olmalıdır. Maskeler, güvenlik ve hijyen nedeniyle değiştirilemez veya iade edilemez.

Marketten aldığım ürünü kaç gün içinde iade edebilirim?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Marketten alinan urun kac gun icinde iade edilir?

Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.Cayma hakkıMesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği ‘nin 8. Maddesine göre, müşteri, “Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına …

Koşulsuz iade hakkı nedir?

Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Yıkanmış ürün iadesi olur mu?

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.