Kredi kartı istedim ne zaman gelir?

İkamet edilen il ve ilçeye göre kredi kartının ulaşma süresi değişkenlik göstermekle birlikte yaklaşık 3 ila 10 gün arasında kredi kartı sahibine ulaşır. Ayrıca şube üzerinden teslim veya online kullanıma açma gibi alternatiflerle bazı bankalar aynı gün içerisinde kredi kartını kullanıma açıp teslim edebiliyor.

Halkbank kredi kartı onaylandıktan sonra kaç günde gelir?

Halkbank kredi kartı teslim süresi 7-14 gün arasındadır. Onaylanıp kuryeye verildikten sonra bir aksilik olmazsa 3 iş günü içerisinde gelir. Halkbank da Kuryenet ile anlaşmalıdır. İsterseniz online isterseniz 444 9393 telefon ile görüşerek kredi kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Iş bankası kredi kartı ne kadar sürede gelir?

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Takip Kredi kartı başvurunuz genellikle 1-2 gün içerisinde, en fazla ise 1 hafta içinde sonuçlanır.

Kuryenet kredi kartı kaç günde gelir?

Kuryenet Kart Sorgulama Bankaların çoğu basılan ve kuryeye verilen kartla ilgili olarak takip numarası da dahil olmak üzere kart sahibini SMS ile bilgilendirme yoluna gitmektedir. Aslında yola çıkan kartın size gelmesi çok uzun bir süre sürmez. En fazla 2 gün içinde teslimi söz konusudur.

Finansbank kredi kartım ne zaman gelir?

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Takip Ayrıca kredi kartınız onaylandıktan sonra başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşır.

Paraf Card kredi kartı mı?

Yeni Paraf, ilerleyen teknolojinin imkanlarını yenilikçi ürünleriyle sizlere sunuyor ve hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni Paraf’ı artık tek başına hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabilirsiniz. Ödeme sırasında tek şifre ile hangi kartla ödeme yapmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz.

Paraf kart başvurum nerede?

Kredi kartı başvurunuzun sonucunu 0 850 222 0 400 Halkbank Dialog ‘dan, Halkbank İnternet Şubesinden ya da başvuruda bulunduğunuz Şubemizden öğrenebilirsiniz..

Iş bankası kredi başvuru ne zaman sonuçlanır?

İçindekiler

Kredi Türü En Hızlı En Yavaş
Konut Kredisi 3 İş Günü 10 İş Günü
İhtiyaç Kredisi 5 Dakika 2 İş Günü
Taşıt Kredisi 1 Saat 3 İş Günü