Kiralık araçlarda kilometre sınırı var mı?

Günlük araç kiralama için genellikle km sınırı konulmaz.

Budget km aşım ücreti ne kadar?

Günlük kiralamarda geçerlidir. Kilometre aşım ücreti araç grup bazında KM başına 0,71 – 2,29 TL + KDV olarak değişkenlik göstermektedir.

Rent a car günlük kaç km?

City rent a car Araç kiralama firmamızdan yapacağınız araç kiralamalarında; Alt sınıf araçlarımızda günlük 250 km sınırlı. Km aşımlarında her 10-100 KM’de 100 TL ile ücretlendirilir. Orta sınıf araçlarımızda günlük 200 km sınırlı.

Kiralama başına ücretsiz 200 km ne demek?

Dakikalık kiralamalarda kiralama başına 200 kilometre kullanım hakkın var, sadece kullandığın dakikanın ücretini ödersin. 200 kilometre kullanımı aşman durumunda kiraladığın aracın kilometre aşım ücretine göre ek kilometre ücreti ödersin.

TikTak ücretsiz 200 km nedir?

Moov, Zipcar ve Yoyo’yu karşılaştırdığımız dönemin ardından firmaların arasına bir yenisi katıldı: TikTak. TikTak’ın diğerlerinden en büyük farkı, aracı daha en baştan dakikalık olarak kiralamanız. Bütün araçlarda, kiralama başına 200 km ücretsiz olarak sunulurken dakika fiyatları 0.99 TL ile 2.15 TL arasında tutulmuş.

Avis ne şirketi?

Koç Topluluğu’nun otomotiv sektöründeki ilk yatırımı olarak 1928 yılında kurulmuş olan Otokoç Otomotiv’in çatısı altında faaliyet gösteren küresel araç kiralama markası Avis, Türkiye’nin ilk araç kiralama markasıdır.

Kabis nedir?

Kabis, kiralanan araçlara ait bilgilerin ve aracı kiralayan kişilerin bilgilerinin rent a car şirketleri tarafından emniyet genel müdürlüğüne bildirildiği online bir sistemdir.

Budget kaç yıllık ehliyet?

Kiralama Koşulları Fiat Egea ve Ford Tourneo Courier için 21-25 yaş aralığında ve 2 senelik ehliyete sahip kişiler, diğer araçlar için ise 19-21 yaş aralığında ve 1 yıl ehliyet sahibi olan kişilerin Genç Sürücü ücreti ödemesi gerekmektedir.

Araç kiralamada şehir dışına çıkabilir mi?

Kiralık aracınızla elbette şehir dışına çıkabilirsiniz ancak araç kiralama sürecinde size kiraladığınız günler için ortalama km miktarı belirtilir. Yani aracı kiraladığınızda size en fazla 500 km yapmanıza izin verilmişse 1000 km yol yaptığınızda ek olarak + ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Banka kartıyla araç kiralanır mı?

Tasit.com’dan araç kiralarken tüm bankaların kredi kartları ile yada banka kartınız (hesap kartınız) ile de ödemeye yapabilirsiniz.