Kargo ürün iadesi nasıl yapılır?

İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız. Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız. Ürününüz, kargo firması tarafından satıcıya teslim edildikten sonra geri ödemeniz bankanıza yapılır.

Trendyol Express iadesi nasıl yapılır?

İade Koşulları

  1. trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin.
  2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
  3. Kolay iade butonuna basın.
  4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin.
  5. Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.

Modellife ürün iadesi nasıl yapılır?

Ürün İade Koşulları www.modellife.com.tr Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde fatura tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde sayfamızdaki siparişlerim bölümünden iade talebinde bulunmanız gerekmektedir. Yetkili atkadaşlarımız sizi arayarak destek vereceklerdir.

Mavi ürün iadesi nasıl yapılır?

  1. Mavi.com ve Mavi App’te yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerim”e tıklayın.
  2. Değişim yapmak istediğiniz siparişinizi seçin.
  3. “İade et/Değiştir” butonuna tıklayarak talebinizi oluşturun.
  4. Mavi.com üzerinden sadece beden değişikliği yapılabilmektedir.
  5. Değişim yapmak istediğiniz ürünün bedenini seçin.

MNG kargo ürün iadesi nasıl yapılır?

Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde alıcı tarafından şubemize gidilerek teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

PTT kargo geri iade nasıl yapılır?

İadenizi PTT Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Trendyol Express e nasıl ulaşabilirim?

Gönderinizin son durumunu Trendyol Express web sitesinden teslimat numarasıyla sorgulama yaparak öğrenebilir ya da 0850 759 15 15 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya sözleşmesi iptal edilir mi?

ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma …

Modellife sipariş iptali nasıl yapılır?

İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal işlemleri için 0212 936 00 29 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Etiketi kopan ürün iade edilir mi?

Satın alınan ürünün; ürünün etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde iade edilebilir.İade edilen ürünlerin iç ve dış etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) ürünle beraber iade edilmesi zorunludur.

Değişim fişi ile iade olur mu?

Fiş veya fatura aslı olmadan ürün iade ve değişimi yapılamamaktadır.” Belgesini kaybettiğiniz bir ürünü iade etmek istediğinizde, satıcının veya kasiyerin ısrarla fiş veya fatura aslı olmadan iade ve bazen değişim dahi yapmadıklarına şahit olursunuz. Fiş veya faturanızı kaybettiyseniz ürün elinizde kalır.