Kablolu TV aylık ücreti ne kadar?

11,99 TL/AY.

KabloTV eve nasıl bağlanır?

 1. Uzaktan kumandadaki HOME (Ana Menü) düğmesine basın.
 2. Ayarlar öğesini seçin.
 3. Ağ seçeneğini belirleyin.
 4. Ağ ayarı öğesini seçin.
 5. Set up network connection (Ağ bağlantısı kurulumu) veya Kablolu Ayarı seçeneğini belirleyin.
 6. Kolay veya Otomatik öğesini seçin ve kurulumu tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

KabloTV Giriş Paketi hangi kanallar var?

KabloTV Temel Paket

 • Ulusal Kanallar. TRT 1. 22 HD KYT. Atv.
 • Ulusal Haber. TRT Haber. 55 HD KYT. A Haber.
 • Yabancı Haber. TRT World. 88 HD KYT. A News.
 • Belgesel. TRT Belgesel. 111 HD KYT. National Geographic.
 • Spor. TRT Spor. 222 HD KYT.
 • Sinema & Dizi. FilmBOX Arthouse. 344 KYT.
 • Çocuk & Eğitim. TRT Çocuk. 444 HD KYT.
 • Müzik. TRT Müzik. 666 HD.

Kablolu TV paralı mı?

KabloWebTV Giriş Paketi; Tüm KabloTV Giriş Paketi abonesi müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. KabloWebTV Temel Paket; Tüm KabloTV Temel Paket abonesi müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır. KabloWebTV Üst Paket; Tüm KabloTV Üst Paket abonesi müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

Kablonet ne zaman kuruluma gelir?

1 Cevap. Sitemiz üzerinden Türksat Kablonet veya KabloTV başvurusu yapmanız durumunda sizi arayan müşteri temsilcimizden kurulumunuzun ne zaman yapılacağıyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Kurulum işlemleri teknik ekibin yoğunluk durumuna göre 1-3 gün içerisinde yapılmaktadır.

KabloTV nerelerde var?

Kablo TV ve Uydunet Hizmetinin Verildiği Şehirler Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde KabloTV, Uydunet ve Teledünya hizmeti verilmektedir.

Kablonet interneti nasıl veriyor?

Türksat A.Ş. tarafından verilen fiber internet hizmetidir. Kablo TV altyapısının bulunduğu her yerden internet hizmetini kullanabilirsiniz. Uydunet yani Kablonet, Kablo TV altyapısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan bir modem vasıtasıyla telefon hattına ihtiyaç duymadan internete bağlanmanızı sağlayan bir sistemdir.

Kablo TV üst pakette ne var?

KABLO TV ÜST PAKET

 • Trace Urban. 360 TuneBOX.
 • Trace Sport Stars. FOXSPORTS. FAST & FUNBOX.
 • Belgesel. Investigation Discovery. History. DocuBOX. Discovery Science. Chasse & Pêche. Viasat Nature & History.
 • Yaşam & Stil. Gametoon. FunBOX. 24 Kitchen.
 • FX. FOX LIFE. FOX CRIME. FilmBOX TURKEY.
 • English Club TV.

Taahhüt süresi boyunca (12ay taahhüt için); 100 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet (43,06 TL/Ay) ve Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket (44,99 TL/Ay) + Altın Sinema Paketi (29,99 TL/Ay) + Nat Geo Now Paketi (7,99 TL) + Filmbox+ Paketi (7,99 TL/Ay) + Premium Spor Paketi (13,99 TL/Ay) + Kablo Bulut 25 GB Paketi (2,99 TL/Ay) …

Kablo yayıncılığı nedir?

Kablo TV, dijital veya analog yayın yapan çok sayıda yerli ve yabancı televizyon ve radyo kanalını, fiberoptik ve koaksiyel kablo şebekeleri üzerinden yüksek görüntü ve ses kalitesinde ileten çok kanallı bir TV sistemi.

KabloTV nasıl oluyor?

KabloTV aboneleri, içinde HD (yüksek çözünürlüklü) kanalların da bulunduğu 210’un üzerinde kanalı üstün görüntü ve ses ile izleyebilmektedirler. Tek kablo üzerinden tv, internet ve sabit telefon hizmetini alabilirsiniz. KabloTV çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Analog Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştirilir.

KabloTV internetten nasıl izlenir?

 1. Aktif KabloTV aboneliği gerekmektedir.
 2. KabloWebTV kullanımları Kablonet kotanızı etkilemez.
 3. KabloWebTV hizmeti kapsamında; “Giriş Paketi”, “Temel Paket”, “Üst Paket”, “Gümüş Sinema Paketi” ve “Altın Sinema Paketi” abonelere sunulmaktadır.

KabloTV ücreti ne kadar?

12,00 TL/AY. Aynı daire için birden çok KabloTV aboneliğine başvuran bireysel müşterilere, başvuru tarihlerinin aynı olması koşuluyla, tek bir aktivasyon ücreti yansıtılacaktır.

Kablo WEB TV ücretli mi?

Kablowebtv hizmeti; Kabloweb abonesi olan tüm müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

RTV yayıncılığı nedir?

İzleyicilerin istedikleri yerde, istedikleri zaman, istedikleri içerikleri Led ekran, Kiosk, PC, Notebook, Tablet ve Mobil cihazlar ile İnternet üzerinden izlemelerine olanak sağlayan yayıncılık türüdür.

Analog yayıncılık yerini neye bıraktı?

Televizyon yayıncılığında ortaya çıkan yeniliklerle beraber analog yayın teknikleri yerini etkileşim özelliği ile izleyiciye büyük bir özgürlük sağlayan sayısal yayın tekniklerine bırakmıştır.

KabloTV de kaç kanal var?

KabloTV’de 1’i UHD, 126’sı HD, 65’i ise SD olmak üzere 192 televizyon kanalı ve 11 tane de radyo yer almaktadır. KabloTV yayını Türkiye’de 24 ilde vardır.

KabloTV de Halk TV var mı?

Halk TV’yi artık Kablo TV 74. kanalda izleyebilirsiniz.

KabloTV internetten izlenir mi?

Kablowebtv internet üzerinden canlı televizyon yayınlarını, film, dizi ve çeşitli kategorilerdeki videoları izlemenizi sağlayan bir platformdur. Bu platform üzerinden kategorilere ayrılmış şekilde belgesel, spor, sinema/film, yaşam ve çocuk temalı programları izleyebilirsiniz.

KabloWebTV şifresi nasıl alınır?

0850 804 44 44 no’lu Türksat Çağrı Merkezini arayarak şifre işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kablonet 100 Mbps kaç TL?

Analog KabloTV ( 24,99 TL) + 100 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi (366,00 TL) 390,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Kablonet Web TV nedir?

KabloWebTV, canlı televizyon yayınlarının, film, dizi ve çeşitli kategorilerdeki videoların istenen zamanda internet üzerinden izlenebilmesine olanak sağlayan bir platformdur. Bu platform üzerinden, kategorilere ayrılmış şekilde, belgesel, spor, sinema, yaşam ve çocuk temalı programları izlenebilir.

Analog yayın ne demek?

Analog tv yayını, ses ve hareketli resim karelerinin analog işaretler vasıtasıyla iletilmesine denir. Yayın sinyalinin genişliği ve frekansındaki değişimler, gönderilen sinyalin taşıdığı bilgiyi gösterir.

Kablolu TV aylık ücreti ne kadar?

11,99 TL/AY.

Türksat hizmet numarası nedir?

Türksat müşteri hizmetleri telefon numarası değişikliği sonrasında Türksat Kablonet ve Kablotv Yeni Abone olmak için 0 850 888 0 126 nolu telefondan Türksat abone merkezine ulaşabilirsiniz. Türksat hizmetlerinde yaşayacağınız teknik arızalarınızı 0850 804 44 44 numaralı hatta bildirebilirsiniz.

Analog KTV iletim bedeli nedir?

Hizmet/İşlem Ücret Tarifeleri. * Analog KabloTV Nakil ücreti (192,00 TL) Peşin, 12 veya 24 ay taksit seçeneği ile ödenebilecektir. * Fiyatlara oranında KDV ve oranında ÖİV dahildir. * KabloTV yayınından faydalanmayı sağlayan Smart Kartın mülkiyeti TÜRKSAT A.Ş.’ye aittir.

25 Mbps ye kadar akıllı sınırsız Kablonet nedir?

Aynı şekilde standart internet hızı 25 mbps akıllı sınırsız internet olan bir internet kullanıcısının da internet hızı akşam 19.00’u geçtikten sonra 10 mbps olarak güncellenir. Akıllı Sınırsız İnternet Tarifesi ile her hangi bir fatura sürprizi yaşamazsınız.

Kablo TV Giriş Paketi hangi kanallar var?

KabloTV Temel Paket

 • Ulusal Kanallar. TRT 1. 22 HD KYT. Atv.
 • Ulusal Haber. TRT Haber. 55 HD KYT. A Haber.
 • Yabancı Haber. TRT World. 88 HD KYT. A News.
 • Belgesel. TRT Belgesel. 111 HD KYT. National Geographic.
 • Spor. TRT Spor. 222 HD KYT.
 • Sinema & Dizi. FilmBOX Arthouse. 344 KYT.
 • Çocuk & Eğitim. TRT Çocuk. 444 HD KYT.
 • Müzik. TRT Müzik. 666 HD.

Kablolu TV ücretli mi?

KabloWebTV Temel Paket; Tüm KabloTV Temel Paket abonesi müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

Kablonet hizmet numarası nasıl öğrenilir?

Müşteri numaranızı 0850 804 4444 no’lu çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Kablonet hizmet numarası nedir?

Proje ile ilgili ayrıntılı bilgiye, KabloTV ve Kablonet web sitelerinden ve 0 850 804 4444 numaralı Çağrı Merkezinden öğrenebilirsiniz.

Analog KTV nedir?

KabloTV, Analog Kablo TV şebekesi üzerinden verilen dijital tv platformudur. Tek kablo üzerinden tv, internet ve sabit telefon hizmetini alabilirsiniz. KabloTV çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Analog Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştirilir.

Kablonet analog TV nedir?

Analog KabloTV nedir? Kablonet ve/veya KabloTV hizmeti ile birlikte sunulan, hava şartlarından etkilenmeyen ve ilave ücret ödemeden birden çok odada kullanabilen, görüntü kirliliği oluşturmayan, 7/24 satış sonrası ücretsiz teknik servis hizmeti sunan analog TV yayın hizmetidir.

Kablo TV Akıllı sınırsız nedir?

Türksat tarafından “Akıllı Sınırsız İnternet” kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında iş yerlerinin yoğun açık olduğu saatlerde adil kullanım noktası (AKN) ve kota olmadan sınırsız 16 Mbps hızla, 19.00-24.00 saatlerinde ise 5 Mbps hızla internet sunulacak.

16 Mbps ye kadar akıllı Sınırsız ne demek?

TURKSAT Haberleri ANKARA (AA) – Türksat tarafından ‘Akıllı Sınırsız İnternet’ kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında iş yerlerinin yoğun açık olduğu saatlerde adil kullanım noktası (AKN) ve kota olmadan sınırsız 16 Mbps hızla, 19.00-24.00 saatlerinde ise 5 Mbps hızla internet sunulacak.