Istanbulda en ucuz satılık daireler hangi semtte?

İstanbul’da En Ucuza Ev Satın Alabileceğiniz Semtler

  • Beylikdüzü İstanbul Avrupa yakasının gelişmekte olan ve son zamanlarda oldukça popüler hale gelen semtlerinden biri Beylikdüzü.
  • Esenyurt.
  • 3. Gaziosmanpaşa.
  • Silivri.
  • Tuzla.
  • Kartal.
  • 7. Kurtköy.
  • 8. Sultanbeyli.

Türkiyede en ucuz ev nerede?

Genelde en ucuz iller ise 93.3 ile Siirt, Batman, Mardin, Şırnak oldu. Bu illeri 94.9 ile Hatay, Maraş, Osmaniye; 95.3 ile Nevşehir, Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Niğde izledi.

Izmirde en ucuz satılık Evler hangi semtte?

İzmir’de en ucuz satılık evler Bergama’dan sonra Ödemiş’te bulunuyor. Ödemiş’te satılık ev fiyatları metrekare bazında ortalama 1.553 TL. Bu ilçede son bir yılda konut fiyatları yüzde 25 artış gösterdi. Yani Ödemiş aynı zamanda yatırım potansiyeli olan ilçeler arasında yer alıyor.

İstanbul’da en ucuz ev nerede?

TUVİMER verilerine göre İstanbul’da ev fiyatlarının en düşük olduğu ilçe Esenyurt. Aynı zamanda en fazla konut satılan ilçe olan Esenyurt’ta evlerin ortalama metrekare fiyatı 2 bin 204 TL. Yani ilçede 50 metrekare 1+1 evi 110 bin TL’ye, 100 metrekare 3+1 evi 220 bin TL’ye almak mümkün.

Istanbulda en ucuz kiralık daireler nerede?

Endeksa.com’un verilerine göre İstanbul ilçeleri içinde ortalama metrekare kira değeri en yüksek olanlar sırasıyla Sarıyer, Beşiktaş, Bakırköy, Kadıköy ve Beyoğlu olurken, en düşük kira değeri olanlar ise Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Arnavutköy ve Çatalca oldu.

Türkiyede en ucuz kiralık ev hangi ilimizde?

Açklanan rakamlara göre Türkiye’de kirası en ucuz ilimiz Ağrı olurken en pahalı kiralık evler ise İstanbul’da yer aldı. Bu iki şehir aynı zamanda en ucuz ve en pahalı satılık evler listesinde de aynı sıralamada liste başı oldu.

En ucuz şehir neresi?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2017 fiyat düzeyi endeksini açıkladı. Verilerine göre, yaşamın en pahalı olduğu kent İstanbul, yaşamın en ucuz olduğu kentler ise Ağrı, Kars, Iğdır ve Ardahan oldu.

Izmir’in en pahalı evleri nerede?

İzmir’de satıştaki en pahalı gayrimenkul Bergama’daki tarihi Osmanlı konağı. Tarihi selinos kanal projesi yanında yer alan konak 770 metrekare büyüklüğünde.

Izmirin en güzel yeri neresi?

Geniş yolları, sakin trafiği, temiz havası ve uzun sahil yolu ile Güzelbahçe, İzmir’deki en güzel semtler arasında kendine yer buluyor. Geçmişin izlerini ve modern mimarinin estetiğini bir arada görebileceğiniz bu semtte, huzurlu ve keyifli bir yaşam sürebilirsiniz.