iPhone mesajın iletildiğini nasıl anlarım?

Tam olarak şu yolu izleyerek açabilirsiniz.

  1. Önce ayarlara girin.
  2. Ardından mesajlar uygulamasını bulun ve içine girin. İçeri girdiğiniz zaman “okundu bilgisi gönder” ayarı karşınıza gelecek. Bu ayarı aktif ettiğiniz zaman mesajı okuduğunuza dair bilgi karşı tarafa verilecektir.

Sürekli mesajlar devre dışı bırakıldı ne demek?

Bu özellik etkinleştirildiğinde, bireysel sohbette ya da grup sohbetinde gönderilen yeni mesajlar yedi gün sonra kaybolur. Yaptığınız en güncel seçim sohbetteki tüm mesajlar için geçerli olur. Süreli mesajların devre dışı olduğu bir sohbete iletilen süreli mesajlar, iletildikleri sohbetten kaybolmazlar.

Otomatik mesaj nasıl iptal edilir?

Ayarlar’a dokunun. “Varsayılan ayarlar” altındaki tüm bildirimleri devre dışı bırakın. “Mesajlar Web” altındaki tüm bildirim seçeneklerini etkinleştirin. Mesaj gönderdiğinizde sesli bildirim almayı durdurma: Giden mesajlar için ses çalınsın seçeneğini devre dışı bırakın.

Mesajın iletilip iletilmediğini nasıl anlarız?

Eğer Sohbet başlatın çubuğunun en üstünde “Sohbet mesajı” ibaresi görürsen mesaj gönderdiğin veya mesajını alan kişinin sohbet özelliklerini etkinleştirdiğini anlarsın. Eğer internete bağlı değilsen mesaj bunun yerine geleneksel bir metin mesajı gibi SMS şeklinde gönderilecektir; bu şekilde okundu bilgisi alınamaz.

Okundu Bilgisi Gönder nedir?

Gönderdiğiniz e-postanın ne zaman açıldığını öğrenmek için okundu bilgisi isteyebilirsiniz. Okundu bilgisi size, iletinizin açıldığı saati ve tarihi bildiren bir e-posta olarak gönderilir.

WhatsApp süreli mesajlar devre dışı bırakıldı nedir?

Süreli mesajları devre dışı bırakma Her iki kullanıcı da istediği zaman süreli mesajları devre dışı bırakabilir. Bu özellik devre dışı bırakıldığında, sohbette gönderilen mesajlar artık kaybolmaz. WhatsApp sohbetini açın. Kişinin adına dokunun.

Istenmeyen SMS engelleme nasıl yapılır?

Mesajlar uygulamasında bulunuyorsanız yazışmayı açın ve daha sonra kişi adına veya telefon numarasına dokunun. Bilgi ekranının alt bölümüne kaydırın ve engelle bölümüne dokunun. Ayarlar menüsüne giriş yaptıktan sonra Mesajlar’a gidin. Daha sonra tek dokunuşla bilinmeyenleri filtrele seçeneğini aktif hale getirin.

Son dakika gelen mesajları nasıl iptal edilir?

Iptal sondakika yazıp 1818 ya da 2200’a gönderilerek servis aboneliği iptal edilebilir.