Hisse Düzey 1 Nedir?

Pay Düzey 1+ Veri Yayın Paketi: Düzey 1 verilerine ilave olarak Borsa İstanbul’da işlem gören her bir sermaye piyasası aracına ilişkin olarak en iyi fiyat seviyesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin miktar bilgileri ve gerçekleşen işlemlere ait miktar bilgilerini içerir. Emirler fiyata göre sıralanır.

Trade online ucretli mi?

(TradeOnline Platformu ile TradeOnline Mobil uygulaması kendi içerisinde ayrı ayrı değerlendirilecektir.) (mobil ve web için paket ücretsiz olarak verilmektedir.) (mobil ve web için paket ücretsiz olarak verilmektedir.) (mobil ve web için paket ücretsiz olarak verilmektedir.)

Pay Piyasası işlem tarafı eşanlı verileri nedir?

Pay İşlem Tarafı Eşanlı Veri Yayın Paketi: Borsa İstanbul Pay Piyasasında işlem gören sermaye piyasası araçlarından Borsa İstanbul tarafından seçilmiş olanlar üzerine gerçekleşen her bir işlemin işlem tarafı (üye) bilgisi de dahil olmak üzere işlemlere ait eşanlı detay bilgileri kapsar.

Akbank BIST Düzey 1 Lisansı nasıl alınır?

Düzenlemelerle birlikte ücretli olarak sunulan Düzey 1, Düzey 1+ , Düzey 2 ve Günsonu paketlerini Akbank Direkt İnternet üzerinden hesabınızdan veya kredi kartınızdan ödeme yaparak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ziraat Trader ne demek?

ziraat trader; gerçek zamanlı bıst verilerini, serbest piyasa döviz fiyatlarını, güncel finansal haberleri, faiz, yurtdışı döviz spot ve pariteleri, emtia fiyatları, vadeli işlem piyasaları, eurobond verileri dâhil tüm finansal piyasaları her yerden izlemenizi sağlar.

Ziraat Trader nasıl açılır?

*Bilgisayarınızda Ziraat Trader’ı açabilmeniz için linki Internet Explorer’da çalıştırmalısınız….

  1. Tüm işlem kanllarımıza Ziraat Yatırım portföy numaranız ve parolanız ile giriş yapabilirsiniz.
  2. Yeni data talepleri en geç ayın 20’sine kadar verilmelidir.

Rüçhan hakkı kullanımı nasıl yapılır?

Rüçhan hakkı nasıl kullanılır diye bakacak olursak ; bu hak iki şekilde kullanılabilmektedir.

  1. Ortakların belirlenen oranda hisse senedinin bedelinin ödeyerek sahip olması.
  2. Diğer durum ise sahip olunan rüçhan hakkının, Borsa İstanbul Rüçhan Hakkı Kupon Pazarında satılması şeklinde olabilir.