Hilux 1 köprüden geçer mi?

Birçok araç sahibini yakından ilgilendiriyor; 23 yıllık yasak kalktı İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü(Boğaziçi)’nü bugüne kadar kullanması yasak olan en fazla 9 koltuğu bulunan otomobil ve minibüsler ile, pick-up ve kombivan türü kamyonet grubu araçlar artık bu köprüden geçebilecek.

Kamyonetler hangi köprüden geçer 2021?

İETT otobüsleri, taksi ve dolmuşlar da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanabiliyor. Kamyon ve kamyonet dışında kalan, dingil mesafesi 3.20 ve üzerinde olan 2. sınıf araçlar ve 1. Sınıf tüm araçlar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilecek.

Ford Transit 1 köprüden geçer mi?

Daha önce köprüyü kullandığı için ceza kesilen panelvan ve kamyonetler de artık 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçebilecek. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden ise 1. ve 2. sınıf araçların yanı sıra tüm servis araçları, toplu taşıma araçları kamu kurum ve kuruluşlarının resmi plakalı araçları geçebilecek.

Panelvan araçlar 15 Temmuz köprüsünden geçer mi?

Rapor doğrultusunda teklifi kabul eden UKOME’nin aldığı karara göre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden 1. sınıf araçlar ile yolcu taşımasında kullanılan M1 ve M2 sınıfı ile N1 sınıfı kategorisindeki minibüs tipi olan ve yük taşıyamayan Panelvan kamyonetlerden oluşan 2. sınıf araçlar, turizm, personel ve okul için …

15 Temmuz köprüsünden hangi araçlar geçebilir?

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden geçebilecek araçlar, dingil mesafesi 3.20 altında olan panelvan, kamyonet dışında kalan 1. Sınıf tüm araçlar. İETT otobüsleri, taksi ve dolmuşlar da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü kullanabiliyor.

1 inci köprüden hangi araçlar geçebilir?

UKOME’nin aldığı karara göre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden 1. sınıf araçlar ile yolcu taşımasında kullanılan M1 ve M2 sınıfı ile N1 sınıfı kategorisindeki minibüs tipi olan ve yük taşıyamayan Panelvan kamyonetlerden oluşan 2. sınıf araçlar, turizm, personel ve okul için kullanılan tüm servis araçları, toplu taşıma …

15 Temmuz Köprüsü’nden hangi araçlar geçemez?

1 ve 2. sınıf araçlar hangileri?

Köprü ve otoyollardan geçişte kullanılan HGS ve OGS almak için araç sınıfları önem arzediyor. 1. sınıf araç kategorisinde otomobiller bulunurken, 2. sınıf araç minibüs, 3. sınıf araç, otobüs, 4. sınıf araç kamyon 5. sınıf araç tır, 6. sınıf araç motosiklettir.

Hangi araçlar 15 Temmuz köprüsünden geçemez?

15 Temmuz Şehitler Köprüsü hangi araçlara yasak?

İBB GRAFİK YAYINLADI. İstanbul 15 Temmuz Şehitler Köprüsü(Boğaziçi)’nü bugüne kadar kullanması yasak olan en fazla 9 koltuğu bulunan otomobil ve minibüsler ile, pick-up ve kombivan türü kamyonet grubu araçlar artık bu köprüden geçebiliyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü kamyonet geçebilir mi?

15 Temmuz dan hangi araçlar geçebilir?