Hepsiburada satıcıya nasıl soru sorulur?

Hepsiburada.com web sitesinde mağazalara doğrudan soru sormak mümkün değil. Hepsiburada.com’da mağaza soru sormak için herhangi bir seçenek yok. Yani siz bir ürünle ilgili satıcı mağazadan bilgi almak istiyorsanız bu mümkün değil.

Trendyol dan satıcıya nasıl ulaşabilirim?

Trendyol ürünleri hakkında destek ve yardım almak için Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0212 331 0 200 numaradan ulaşabilirsiniz.

Trendyol dolapta satıcıya nasıl mesaj atılır?

Siz, bu satıcıya bir soru sormak istiyorsunuz. Yorum bölümüne tıklayın ve @ sembolünü koyun. @ sembolünün hemen yanına ise melek0001 yazın sonrasında bir boşluk bırakarak, yazmak istediğiniz mesajı yazabilirsiniz.

Hepsiburada satıcıya nasıl ulaşabilirim?

Buradan “satıcı hakkında” yazan kısma tıklıyoruz. Daha sonra açılan pencereden sayfanın en altına geliyoruz. Burada satıcının adı soyadı ve kurumsal mail adresi yazılıdır. Bu mail adresi üzerinden satıcıyla iletişim kurabilirsiniz.

Trendyol satıcıya sor kısmı nerede?

Müşterilerin siparişle ilgili sorduğu sorular satıcı panelinde; sipariş başlığı altındaki Sipariş Soruları sekmesinde ve Ürün başlığı altındaki ürün soruları sekmesini açtığınızda, yan sekmeden Sipariş Soruları altında görüntülenebilir.

Trendyol a nasıl ulaşabilirim?

Cumartesi günleri 10: 00-24: 00 ve pazar günleri 10: 00-17: 00 arasında hizmet vermektedir. Doğrudan Trendyol çağrı merkezine bağlanmak için 0 212 331 02 00’ı arayabilirsiniz. İletişim kurmadan önce yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak Sıkça Sorulan Sorular bölümünü inceleyebilirsiniz.

Trendyol müşteri hizmetleri 7 24 mü?

Çağrı Merkezimiz hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Dolap uygulamasında alıcıya mesaj nasıl atılır?

Satışa çıkarttığın ya satın almak istediğin ürün yorumlarında alıcı veya satıcının kullanıcı adının başına “@” işareti koyarak iletişime geçebilir gerekli bilgilendirmeleri sağlayabilirsin.

Mesaj nasıl gönderilir?

Bir görüşmeyi açtıktan sonra, istediğiniz zaman yeni bir kişiye gönderebilirsiniz.

  1. Mesajlar uygulamasını açın.
  2. Bir sohbet açın.
  3. Bir mesaja dokunup basılı tutun.
  4. Diğer > Yönlendir’e dokunun.
  5. Kişinizi seçin.
  6. Gönder’e. dokunun.

Hepsi burada kaç komisyon alıyor?

HepsiBurada 2021 Komisyon Oranları ve Komisyon Kesinti İşlemi

Kategori Ürün Grubu Komisyon Oranı
Aksesuar Saat/ Gözlük, Atkı, Bere.. %17
Çanta Valiz, Bavul, Seyahat Çantası Spor Çanta, Sırt Çantası, Abiye Çanta….. %15 %17
Ayakkabı Tümü %17
Giyim Tüm Giyim Türleri %17

Trendyol dan fatura nasıl alınır?

Trendyol satıcıları, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen E-Faturam ile platformdaki siparişlerinin faturalarını Trendyol Satıcı Paneli içinden tek tık ile oluşturabiliyor. Sistem, e- faturanın yanı sıra e-arşiv fatura ve e-irsaliye oluşturma özelliğine de sahip.

Trendyol e mail adresi nedir?

Sipariş detaylarını [email protected]’a mail atmanızı rica ederiz.