Hediye kağıdına ne yazılır?

İyiki doğdun tutkum… ** Benden küçük bi hediye… Yeni yaşın, huzur, mutluluk, bol kazanç getirsin… Seviyorum seni… ** Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım sevgilim saclarımıza aklar düşünceye dek… Yeni yılın neşe , mutluluk getirmesi dileğiyle seni seviyorum.. ** Can Dostum Güzel İnsan.

Rüyada birinden hediye almak ne anlama gelir?

Rüyada birinden hediye almak, kazanılan paranın hayırlı işlerde kullanılmasına yorumlanır. Kişinin rüyasından birinden hediye alması, etrafındakiler tarafından sevilmesine işaret eder. Rüyada akrabalarından birinden hediye almak, az zamanda çok iş başarmaya yorulur.

Hediye kartına ne yazılır arkadaşa?

Arkadaşa Hediye Notu Kısa Yanında kendim olduğum can arkadaşıma…” “Gerçek dostlar yıldızlar gibidir, karanlık çökünce ilk onlar ortaya çıkarlar. İyi günümde de kötü günümde de hep yanımda olan arkadaşıma…” “Gerçek arkadaş bulmak zordur, seninle olan arkadaşlığımızın daim olması dileğiyle.”

Sevgiliye hediye notuna ne yazılır?

Kadın ve Erkek Sevgiliye Hediye Notu Kısa Sözler

  • Adın dilimden dökülen en güzel şiir, ah sevgilim sana bir kutuda kalbimi sunmak isterdim.
  • Sana en güzel hediye umarım benimdir!
  • Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun sevgilim.

Çiçek Sepeti notuna ne yazılır?

Biricik sevdiğinize göndereceğiniz romantik çiçeğinizin yanında kart mesajı olarak yazabileceğiniz güzel sözler: Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle… Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım. Hayatımdaki varlığın için teşekkürler.

Çiçek gönderirken karta ne yazılır?

Çiçek Eşliğinde Notlar

  • Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle…
  • Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.
  • Hayatımdaki varlığın için teşekkürler.
  • Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı…

Rüyada hediye paketi görmek ne anlama gelir?

Rüyada hediye paketi görmek, bilinmeyen bir durumla karşılaşacağınızı ve bu durumda ne yapacağınız bilemeyerek çevrenizdekilere fikir danışacağınızı gösterir. Rüyada hediye paketi görmek genellikle iyiye yorulur. Fakat paketin içinde ne olduğu bilinmiyorsa kötü bir haber alacağınıza delalet eder.

Rüyada hediye görmek ne anlama geliyor?

Rüyada hediye görmek, sevgi ve saygınlık simgesidir. Rüyada hediye veren ve alan da yani, hediye aldığını veya verdiğini görmek, iyiye işarettir. Hayırla yorumlanır böyle bir rüya.Rüyada hediye görmek, yeni arkadaş edinmeye, aşık olmaya işaret eder.

Doğum Günü kartlarına ne yazılır?

İyi ki doğdun… ** Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun. ** Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın.

Hediye notu ne demek?

Hediye notu, hediyeyi harika yapan şeydir. Yıllar geçse de yazmış olduğunuz o bir kaç satır hafızalarda yer edecek ve hediyenin manevi değerinin kat kat artmasını sağlayacaktır.

Kart notuna ne yazılır?

Doğum günü çiçeğine ne yazılır?

Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.