Güvenli ödeme sayfası nedir?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, web sitesinde mağaza altyapısı olup, kredi kartları bilgilerinin girildiği güvenli ödeme sayfasına sahip olmayan Üye İşyerleri için Garanti BBVA tarafından sunulan bir hizmettir.

Sanal POS ortak ödeme nedir?

Teknik imkanlar nedeniyle kendi ödeme sayfasını hazırlayamayan işyerlerine yönelik hazırlanmış bir sanal POS alt ürünüdür. İşyerleri dilerlerse, Ortak Ödeme Sayfası ürününü 3D Secure ile beraber kullanarak hem kart hamilleri hem de kendileri için üst seviyede güvenli işlem yapılmasını sağlarlar.

Ortak ödeme nedir?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Cardplus E-ticaret’in ödeme sayfasını kendi tarafında barındırmak istemeyen veya hosting firmasının gerekli şartları sağlayamaması, teknik imkanların yetersizliği vb. çeşitli sebeplerle kendi ödeme sayfasını yapamayan firmalara yönelik olarak hazırladığı bir hizmettir.

Hesap dökümü nasıl alınır garanti?

Tüm asıl ve ek kartlarınızın ekstrelerini Dijital Ekstre ile almak için DIJITAL yazıp doğum yılınızla birlikte 3340’a göndererek (Örneğin: DIJITAL 1970) başvuru yapabilirsiniz. Garanti BBVA Şubeleri’ne kimliğiniz ile başvurarak Dijital Ekstre veya E-Ekstre talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenli Ödeme Nasıl Yapılır?

Güvenli Ödeme Sistemi Nasıl Çalışır?

  1. Satıcı, Güvenli Ödeme Sistemi’nde başvuru kaydını oluşturur.
  2. Satıcı ve Alıcı’ya işleme ilişkin referans numarası SMS ile iletilir.
  3. Alıcı kendi adına oluşturulan Referans Numarası ile sisteme giriş yaparak SMS ile iletilen Halkbank Güvenli Ödeme Hesabı’na araç satış bedelini gönderir.

3D Secure neden çalışmıyor?

Ödeme sayfasından “Güvenli Ödeme Yap” butonuna tıkladığımda 3D Secure penceresi açılmıyor. Neden? 3D Secure (banka güvenlik doğrulama) sayfaları yeni bir internet sayfası üzerinde açılmaktadır. İlgili sayfayı göremiyorsanız, internet tarayıcınızın yeni sayfa açmayı (pop-up) engelleme özelliği açık kalmış olabilir.

Sanal POS ücreti ne kadar?

Sanal pos fiyatları nedir? Sanal pos fiyatları bankadan bankaya farklılık göstermektedir. En sağlıklısı bankalar ile irtibata geçmektir. Sanal pos yıllık abonelik bedelleri 600 TL ile 2000 dolar arasında değişebilmektedir.

Sanal POS ödeme Nasıl Yapılır?

Ödeme yapılırken müşteriniz kartı POS cihazından geçirmek yerine kart bilgilerini online ödeme ekranından girer. Kullanıcının kart bilgilerini girdiği bilgileri sanal POS’a ait bankaya iletilir ve işlem onayı alınır. Sanal POS’u bankalar üzerinden alabileceğiniz gibi ödeme kuruluşları üzerinden de alabilirsiniz.

Ödeme sayfası nedir?

Ödeme sayfaları, e-ticaret siteleri için olabildiğince basit tasarımlı ve kolay kullanımlı olması gereken modüllerdir. Müşteriler, web sitenizdeki incelemeleri sonrasında güvenilir ve makul bir teklif gördüklerinde, satın alma işlemini tamamlamak için ödeme sayfasına geçer.

PayTR ödeme nasıl yapılır?

PayTR ile ödeme süreci aşağıdaki gibi işler:

  1. Müşteri ürünün/hizmetin sergilendiği web sitesine ulaşır.
  2. Satın almak istediği ürünü/hizmeti belirler.
  3. Ödeme formunu sitede doldurur “veya” ortak ödeme sayfasına yönlenir.
  4. PayTR’a herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden ödemesini tamamlar.

Hesap dökümü nereden alınır?

Vize başvurusu yapmak için hesap dökümleri, banka şubelerinden temin edilir. Bireysel olarak çıkarılan banka hesap dökümlerinin kabul edilmesi mümkün değildir. Banka hesap dökümü, çalışılan bankadaki müşteri temsilcisinden alınması gereken bir evraktır.

Ziraat bankası hesap özeti nasıl bakılır?

Hesap sorgulama işlemini 3 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz: Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir.