Gratis para iade kaç gün?

Eğer iade edeceğiniz siparişi Gratis Kartınız ile satın aldıysanız 30 gün içerisinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. Gratis kartınız olmadan satın aldığınız ve iade edeceğiniz ürünlerinizin kutusu/ambalajı açılmamış, hijyen özellikleri bozulmamış, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.

A101de iade oluyor mu?

a101.com.tr internet sitemizden satın almış olduğunuz kullanılmamış ürünlerinizi teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde faturası ve orijinal ambalajı ile beraber iade edebilirsiniz.

Marketten alınan ürün iadesi kaç gündür?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Vatan para iadesi kaç gün?

İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün Vatan Bilgisayar’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.

Watsons para iadesi var mı?

Ambalajı açılmadığı takdirde 1 no’lu maddede belirtilen 14 gün içerisinde Cayma Hakkı uyarınca iadenizi yapabilirsiniz. Ambalajı açılmış, ürün koruma bandı çıkartılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilemeyecek, Alıcı Ödemeli olarak adresinize yeniden kargolanacaktır.

Gratis te fişsiz değişim olur mu?

gratistr on Twitter: “@seda_tahmaz Merhabalar, fişsiz ürün iade ve değişimi yapılamamaktadır. Sevgiler.”

Fişsiz ürün iadesi olur mu?

Yukarıda yapılan açıklamalar ve ilgili mevzuat çerçevesinde; fatura veya fişi kaybolan bir ürünün, Tüketici Kanunu ve diğer mevzuattaki şartlar aşılmamışsa, sırf fatura veya fiş olmadığı için satıcı tarafından kabul edilmemesinin hukuki dayanağı yoktur.

Ütü iade edilebilir mi?

hijyen ve sağlık açısından uygun olmadığı için ürün ambalajı açıldıysa iade kabul edilmemektedir. Ev aletleri ürünlerinde (Elektrikli süpürge, ütü, mutfak aletleri, hava temizleme cihazları ve kahve makineleri vb.) ambalaj açılmış fakat ürün kullanılmamış ise iade edilebilir.

Mağazalar iade almak zorunda mı?

Kanuna göre Mağazaların satmış oldukları ürünleri sebepsiz yere iade alma zorunlulukları yoktur.

Bim ürün iadesi kaç gün?

Elektronik ürünlerde 5 gün sonunda yaşadığınız sorunlar sonucunda iade yerine ürün teknik servislere yönlendirilir. Bim ürün iadesi normalde 15 gündür.

Vatan Bilgisayar iade alır mı?

Tüketici, yalnızca mesafeli satışlarda (Telefon ve internet üzerinden yapılan satışlar) 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde …

Alınan cep telefonu iade edilir mi?

Ambalajı/paketi açılmamış/kullanılmamış ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 21 (yirmi bir) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz.