Google Play geri ödeme Kaç kere?

 1. Bir uygulamayı veya oyunu, geri ödeme almak için yalnızca bir kez iade edebilirsiniz. Uygulamayı veya oyunu tekrar satın alırsanız geri ödeme alamazsınız.
 2. Tek bir satın alma işleminde birden çok ürün satın alırsanız yalnızca tüm satın alma işlemi için geri ödeme alabilirsiniz.

Internetten siparişi iptal edince para geri gelir mi?

Satıcı, cayma hakkını kullandığınıza ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, kargo ücretleri de dahil olmak üzere sizden tahsil edilen tüm ödemeleri size başka hiçbir masraf çıkarmadan iade etmek zorundadır.

Google Play ödeme nasıl iptal edilir?

Aboneliği iptal etme

 1. Abonelikler’de oturum açın.
 2. İptal etmek istediğiniz aboneliği bulun ve Yönet’e dokunun veya bu öğeyi tıklayın.
 3. Aboneliği iptal et’i seçin. Bu seçeneği bulamıyorsanız abone olduğunuz Google ürününe gitmek için Aboneliği yönet’i tıklayın. Aboneliği buradan iptal edebilirsiniz.

Mobil ödeme iptali nasıl yapılır?

Çağrı merkezimizi arayarak ya da MOBILODEME IPTAL yazıp 5555’e kısa mesaj atarak hattınızı mobil ödemeye kapattırabilirsiniz.

Play Store geri ödeme nasıl alınır?

Play Console uygulamasını kullanarak tam geri ödeme yapma açın. Bir uygulama seçin. Görünümü aşağı kaydırarak “Son siparişler” kartına gidin ve Siparişleri yönet’e dokunun. Geri ödeme yapmak istediğiniz siparişi seçin.

Google Play parası nasıl kullanılır?

Google Play hediye kartını, hediye kodunu veya promosyon kodunu kullanma

 1. Google Play uygulamasını açın.
 2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 3. Ödemeler ve abonelikler. Hediye kodunu kullan’a dokunun.
 4. Kodu girin.

Sipariş iptalinden sonra para iadesi kaç günde yapılıyor?

Siparişinizi iptal ettikten sonra ücret iadesi, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Ücret iadesi toplam tutar olarak yapılır.

Kargoya verilen sipariş iptal edilir mi?

Sipariş ettiğiniz ürün kargoya verilmiş ise siparişi iptal edemezsiniz. Kargoya verilen ürünler için, size ulaştıktan sonra iade süreci uygulanması gerekmektedir.

Google Temporary Hold nedir ne işe yarar?

Hesabınızda, GOOGLE *TEMPORARY HOLD şeklinde belirtilen bir ödeme bulabilirsiniz. Banka ekstrenizde kısaltılmış olarak gösterilebilir. Bu durum, ödemenin onay beklediği ve henüz işlenmediği anlamına gelir. İşlem gerçekleştirildikten sonra söz konusu ödeme kaldırılır ve sizden ücret alınmaz.

Paycell Google Play parası nasıl kullanılır?

Yüklenecek hediye para bir sonraki Google Play Store alışverişinde ödeme yöntemi mobil ödeme seçilerek kullanılabilir. Hediye para, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir.

Turkcell mobil ödeme iptali nasıl yapılır?

Hattınızı Mobil Ödemeye kapatmak için (Bireysel Hat Müşterileri) 0850 622 60 60 numaralı Paycell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Kurumsal hat sahipleri şirket yetkilisine başvurabilir.

Vodafone hattımı mobil ödemeye nasıl kapatırım?

Vodafone Mobil Ödeme ile ilgili işlemlerinizi aşağıdaki kanallardan yapabilirsiniz:

 1. SMS. MOBILODEME AC veya MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’e ücretsiz gönderebilirsiniz.
 2. Vodafone Yanımda. Ayarlarım sekmesinden Mobil Ödeme’ye tıklayarak servisi açabilir veya kapatabilirsiniz.
 3. Vodafone Pay.
 4. Müşteri Hizmetleri.