Otomatik ödeme kullanıyorsanız Ödemenizi, reklam maliyetleriniz tahakkuk ettikten sonra işleme alırız. Hangisinin önce gerçekleştiğine bağlı olarak, son otomatik ücretlendirmenizden 30 gün sonra veya maliyetleriniz belirli bir tutara (faturalandırma eşiğiniz olarak bilinir) ulaştığında faturalandırılırsınız.

Google reklam ücreti ne kadar?

Google reklam verme fiyatları, aylık 1.500 TL’den başlamaktadır. 3 ayrı Google reklam paketi mevcuttur, aralarındaki tek fark yayınlandıkları saat aralıklarıdır. Bütçe dostu Google reklam fiyatlarıyla bugünden Google’da ilk sayfada reklamlarınızı yayınlamaya başlayın.

Google Ads, Google’ın arama sonuçlarında, YouTube’da ya da iş ortağı sitelerde reklamlarınızı göstermenize imkan sunan bir online pazarlama aracıdır.

Google hesabımda ne kadar para var?

Google Ads hesabınızda oturum açın. tıklayıp “Faturalandırma” bölümünden Özet’i seçin. Açılan sayfada Bakiyeniz gösterilir. Bakiye eksi veya artı olabilir.

Google Ads hesabınıza giriş yapın. Google Ads hesabınızdan “Araçlar” simgesini tıklayın. Karşınıza çıkan menüden “Faturalandırma ve Ödemeler” seçeneğini seçin. Açılan sayfanın sağ üst kısmındaki filtreleme seçeneğinden almak istediğiniz faturanın tarihini girerek ihtiyacınız ola faturaya daha kolay ulaşmanız mümkün.

Google Ads Reklamları nasıl ücretlendirilir?

Google Adwords reklamları tamamen sonuç odaklı bir sisteme sahiptir. Reklamlarınızın gösterimi için hiçbir ücret ödemezsiniz. Ancak ziyaretçi işletmenizin reklamlarını tıklayıp web sitenize ziyaret gerçeleştirdiği taktirde ücretlendirilir.

AdSense’e katılım ücretsizdir. Hatta, Google sitenizde gösterdiğiniz Google reklamlarının aldığı tıklamalar veya gösterimler için size ödeme yapar. AdSense ile elde edebileceğiniz gelir hakkında daha fazla bilgi edinmek için AdSense’le gelir elde etme konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Google AdWords nasıl yapılır?

Adwords Nasıl çalışır? Google’da arama yapan kişiye doğal arama sonuçları gösterilirken diğer yandan da aradığı kelime ile ilgili Adwords ve PLA reklamları gösterilir. Reklamların ücretlendirilmesi Tıklama Başı Maliyet ( CPC ) üzerinden yapılır. Yani Google reklamınız tıklandığında sizden bir ücter alır.

Neden Google Ads?

Google Ads yeniden pazarlama reklamlarını, e-ticaret sitenizden alışveriş yapmadan çıkan potansiyel müşterilerinizi çekmek ve mevcut müşterilerinizi yeniden alışveriş yapmaya teşvik etmek amacıyla kullanabilirsiniz.

Google Hesabıma nasıl giriş yaparım?

Google Hesabınızda (veya herhangi bir Google ürününde) oturum açmak için:

  1. Ürünün oturum açma sayfasına gidin (Google Hesabı için bu sayfa myaccount.google.com adresindedir).
  2. Gmail kullanıcı adınızı girin (“@gmail.com” kısmından önceki her şey).
  3. Şifrenizi girin.

Tüm Google hesaplarımı nasıl bulabilirim?

Kullanıcının hesap sayfasını arama

  1. Google Yönetici konsolu hesabınızda oturum açın. Yönetici hesabınızı (@gmail.com ile bitmeyen hesap) kullanarak oturum açın.
  2. Arama kutusuna kullanıcının adını veya e-posta adresini yazın.
  3. Görüntülenen eşleşen hesaplar listesinde bir hesabı tıklayarak hesabın sayfasına gidin.

Google Ads fatura kesiyor mu?

1 Haziran 2018 Tarihinden itibaren Google üzerinden reklamı veren işletmeler için, Google tarafından fatura düzenlenmeyip, hesap ekstresi gönderilmeye başlanıldığı bilinmektedir.