GittiGidiyor para iadesi kac gun?

İadelerin kredi kartlarına yansıması bankaların durumuna göre 2-4 gün sürebilmektedir. Banka kartına yapılan iadelerde ise iade süresi ortalama 7 iş günü sürmektedir. İade edilen tutar kartınıza yansıyacaktır. Ayrıca ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz.

N11 siparişi iptal ettim para ne zaman iade edilir?

Hesabım > Mevcut Sipariş sayfasından İptal Talep Et butonuna basıp talebinizi mağazaya iletin. Mağaza ürünü kargoya vermediyse iptal talebini onaylar. Eğer ürünü kargoladıysa iptal talebini reddedebilir. İptal talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 3 gün içinde para iadesi yapılır.

Dolapta para iadesi kaç gün sürer?

İade talebi Dolap’a ulaşması ile iade şartlarına uygunluğu için kontrol edilmektedir. Talebiniz iade şartlarına uygun ise ortalama 3 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır. İade talebi onaylanan alıcı, ürünü satıcıya yeniden kargolayabilir. İade edilen ürün satıcıya ulaşması ile iade süreci tamamlanır.

Ürün iptalinde para kac gunde yatar?

Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir.

n11 para iadesi nasıl yapılır?

Ürünü nasıl iade edeceğim?

  1. İade veya değişim sürecini başlatabilmek için;
  2. Üye hesabınızla alışveriş yaptıysanız; Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki İade Et butonuna basıp formu doldurarak talebinizi iletirsiniz.

Iptal edilen siparişin para iadesi ne zaman?

Sipariş iptaliniz onaylandıktan sonra; ücret iade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde hesabınıza/kartınıza yatacak ve artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Dolap uygulamasında iade oluyor mu?

– Eğer ürün fotoğraflarda gösterildiği gibi değilse, belirtilmeyen bir hasarı varsa ya da satış sayfasındaki özellikleri ile uyuşmuyorsa Dolap uygulaması üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz. – Ürünü beğenmediyseniz ya da bedeni olmadıysa ikinci el satışın tabiatı gereği iade mümkün değildir.