GittiGidiyor onay vermezse ne olur?

GittiGidiyor’da paranız güvendedir. Siz ürüne onay vermeden paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu bir ürün geldiğinde paranız iade edilir. Sıfır Risk ile tüm ödemeleriniz ve alışverişleriniz GittiGidiyor’un 0 güvencesi altında gerçekleşir.

GittiGidiyor kaç günde ödeme yapıyor?

Siparişin alıcı veya GittiGidiyor tarafından onaylanmasının ardından satıcılara yapılacak para transferi süreci 10 gün’dür. Bu süreçte; GittiGidiyor, hafta içi her gün mesai saatleri içinde, satıcıların banka hesaplarına ödeme yapar.

GittiGidiyor satış parası ne zaman yatar?

Sattığım ürünün bedeli hesabıma ne zaman aktarılacak? Alıcı, teslim aldığı ürüne onay verdikten sonra, 10’uncu günü takip eden ilk iş gününde ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır. Hafta sonları ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmamaktadır.

n11 ödemeleri ne zaman yapıyor?

n11.com sipariş bedeli, tam ve zamanında teslim edilen siparişin müşteri veya sistem tarafından onaylanmasından (Tamamlandı Statüsü) 7 gün sonra hesabınıza transfer edilir.

Otomatik onay durdurma islemi nedir?

72 saatlik onay durdurma süresinin sonunda, alıcı ürünü onaylamaz veya iade sürecini başlatmazsa ürüne GittiGidiyor tarafından otomatik onay verilir. Önemli! 24 saat sonunda işlemi iptal etme hakkı alıcıda olur. Alıcıdan işlemi iptal etmemesini isteyebilirsiniz.

GittiGidiyor onay süresi nasıl uzatılır?

Hesabım-Aldıklarım sayfanızda “İadeyi Başlat” linki ile ürüne onay verme sürenizi 72 saat daha uzatabilirsiniz. Ek 72 saat sonunda da kargo elinize ulaşmazsa lütfen GittiGidiyor Müşteri Hizmeti ekibine ulaşın.

GittiGidiyor ödeme nasıl oluyor?

Ödemeyi hangi şekillerde yapabilirim? Satın aldığınız ürünlere banka (ATM) kartıyla, yurtdışına ait kredi kartları hariç kredi kartıyla, sanal kartla, BKM Express ile ödeme yapabilirsiniz. GittiGidiyor’da EFT/Havale yoluyla ödeme seçeneği bulunmamaktadır.. Detaylı bilgi için tıklayınız.

GittiGidiyor hangi bankalarla anlaşmalı?

GittiGidiyor’daki tüm ürünleri vade farklı olarak 3, 6, 12 taksit seçenekleri ile ve eğer satıcı tarafından bu imkan sunulduysa peşin fiyatına 3, 6 veya 12 taksit seçenekleri ile Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles ve American Express (Denizbank, TEB ve ING Bank Bonus dahil), Yapı Kredi Bankası Worldcard (Fortis …

GittiGidiyor fatura kesmiyor mü?

GittiGidiyor, ürün alıp satmadığı için, sitede satılan ürünlere ait KDV faturası kesmemektedir. Dolayısıyla, bu satışlara ait faturalar, satışı gerçekleştiren satıcı tarafından, alıcıya gönderilmek durumundadır.

GittiGidiyor satis destek bedeli nedir?

Komisyonlar

Ana Kategori Alt Kategoriler 2 Ağustos Öncesi Satış Destek Bedeli Oranı
Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri Klima 2,30%
Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri Kombi 2,30%
Bilgisayar, Tablet Kategori Geneli 2,30%
Bilgisayar, Tablet Dizüstü (Laptop), Notebook Bilgisayar 1,65%

n11 ödeme ertelendi ne demek?

siparişiniz gelmediğinde ödeme ertele seçeneğini seçerseniz 3 gün daha ödemeniz otomatik onay sürecine girmeden ertelenir. ben aynı durumu yaşadığımda 3 kere erteledim ve benimki de sürat kargoydu. artık ürünü almadan satıcıya yazıp sürat dışında bir kargoya verin lütfen diyorum. böyle böyle hallediyoruz. geçmiş olsun.