Garanti Bonus nasıl harcanır?

Üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde ödeme adımına geldiğinizde kasada görevli kişiye alışverişinizi Bonus’la ödemek istediğinizi belirterek pos cihazına şifrenizi Bonus kullanımı için girmeniz gerekiyor. Dilerseniz alışverişin bir kısmı, dilerseniz alışverişin tamamını Bonus’la ödeyebiliyorsunuz.

Garanti Bonus puan nerelerde kullanılır?

Türkiye’de bonus kart marketlerin bir çoğunda geçmektedir. Kitapevleri ve bazı üniversitelerde bonus kart kullanılmaktadır.

Garanti 1 bonus kaç TL?

Garanti Bankası’na ait Bonus Kredi Kartı ile yapacağınız 1 TL’lik harcamanız 1 Bonus puan değerindedir. 1 TL, 100 Bonus puandır. Yapı Kredi Bankası’na ait WorldCard ile yapacağınız 25 TL’lik harcamanız 1 Worldpuan değerindedir. 1 TL, 200 Worldpuandır.

Bonus puan hangi sitelerde kullanılır?

Garanti Bankası – Bonus Puan Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri

  • N11.com.
  • e-bebek.com.
  • teknosa.com.
  • hepsiburada.com.
  • sanalmarket.com.
  • morhipo.com.
  • migros.com.tr.
  • gittigidiyor.com.

Garanti Paracard biriken bonus nasıl kullanılır?

Paracard Bonus sayesinde bankacılık işlemleriniz için şubeye gitmenize gerek kalmaz, işlemlerinizi Paramatikleri kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde yaparsınız. Paramatiklerin yanı sıra yurt içinde diğer banka* ATM’lerinden ve yurt dışında Maestro veya Visa/Plus logolu tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

A101 de bonus puan geçiyor mu?

BonusFlaş’a özel 27 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında A101 veya www.a101.com.tr ‘de yapılan 1.000 TL ve üzeri taksitli alışverişlerinizde geçerlidir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 100 TL bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.

POS cihazından bonus nasıl çekilir?

Aşağı ve yukarı yön ok tuşları ile menüden “Puan” işlemini seçip G R Ş (yeşil) tuşuna basınız. Puan kullanım tutarını yazıp G R Ş (yeşil) tuşuna basınız. Puan Kullanım işlemi yapmak için kartı POS cihazının çip okuyucu haznesine takınız veya POS cihazı üzerinde bulunan işlemler menüsünü açan tuşa basınız.

Bonus Trink Kart nedir?

Paracard Bonus Trink banka kartı ile alışverişlerinizi “trink” diye tek bir dokunuşla öder ve geçersiniz. Üstelik bonus kazanmaya da devam edersiniz. Paracard Bonus Trink , sayıları her geçen gün artan Trink okuyucu olan noktalarda sadece bir dokunuşla daha hızlı ve kolay alışveriş yapmanızı sağlar.

Bonus DIJI kart aidatı var mı?

Bonus Diji’nin yıllık kart aidatı Bonus ile aynıdır. Birden fazla Bonus kartınız olması durumunda toplamda tek bir kartınızın ücreti yansıtılacaktır. Şeffaf Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Altın Bonus ve Taraftar Bonus’lar bu kapsamın dışında bulunmaktadır.

Hepsiburada hangi banka puan kullanımı?

Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Halkbank, Ziraat Bankası’na ait tüm kredi kartlarıyla ve bu bankaların program ortaklığı olan diğer bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. *Çoklu Kredi Kartı ödeme yönteminde banka kartları ve kartlarınızda biriken puanlar kullanılamamaktadır.