Garanti Bankası kart aidatları ne kadar?

Faiz ve Ücretler

Ürün Yıllık Üyelik Bedeli* Nakit Avans Ücreti
Bonus Trink 158,50 TL % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)
Bonus Gold Trink 184,50 TL % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)
Bonus Platinum Trink 207,50 TL % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)
Bonus 158,50 TL % 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)

Garanti Bankası’nın aidatsız kartı hangisi?

Bonus Flexi kredi kartı ile yıllık kart ücreti ödemeden (aidatsız) Türkiye’nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus fırsatlarından yararlanın! Bonus Flexi ile 250.000’i aşkın Bonus üye işyerinde alışverişlerinizde bonus kazanır ve kazandığınız bonusla dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Garanti Flexi nasıl bir kart?

Garanti Bankası flexi kart ile hem kart aidatı ücreti almıyor hem de taksit özelliği sunuyor. Ancak kişiye özel uygulamalar var. Harcamalarınıza göre puan, ekstra kampanyalar gibi özelliklere sahip olabilirsiniz. Garanti’nin anlaşmalı olduğu üye işyerlerinden ise ekstra puanlar kazanabilirsiniz.

Bonus Flexi paket ücreti nedir?

Bonus Flexi’de yıllık kart ücreti yok, Türkiye’nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus var!

Garanti Bankası kart aidatı nasıl geri alınır?

Bankanızın size en yakın şubesine giderek bankacılık hizmetleri kısmından fiş alınız. Görüşme sırası size geldiği zaman kart aidat bedellerinin tarafınıza ödenmesi için dilekçe vermeniz istenecek. Dilekçeyi verdikten sonra kısa bir süre içerisinde bütün bedeller tarafınıza iade edilecektir.

Garanti Bankası kredi kartı aidatı alıyor mu?

Bu ürün ve hizmetlerin sağlanması aşamasında oluşan zorunlu masrafların ve verilen hizmetin kalitesinin sağlanması yanında bir takım operasyonel masrafların varlığı sebebiyle yıllık kart ücreti alınmaktadır. Ayrıca bonus kartınızı düzenli kullandığınızda ödediğiniz kart ücretinden çok daha fazlasını kazanırsınız.

Aidatsız kredi kartları taksit yapıyor mu?

Maximum Aidatsız Kart ile Maximum üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde MaxiPuan kazanıp kazandığınız MaxiPuanlar ile Maximum üye işyerlerinden dilediğiniz an bedava alışveriş yapabilir, taksit imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Bonus Flexi hangi banka?

Flexi Card’a Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’den veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz. BonusFlaş ile Flexi kart bilgileriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında.

Bonus Flexi Temassiz var mi?

en fazla vade farksız 5 taksit yapmaya izin verir ve flaş çarşamba kampanyalarına katılmak için 2-3 lira talep eder. aidatsız rakiplerine kıyasla sektör lideridir ancak temassız özelliği yoktur.

Bonus Trink Kart aidatı ne kadar?

Faiz ve Ücretler

Ürün Yıllık Üyelik Bedeli* Alışveriş Faizi**
Bonus Trink 158,50 TL % 1,98
Bonus Gold Trink 184,50 TL % 1,98
Bonus Platinum Trink 207,50 TL % 1,98
Bonus 158,50 TL % 1,98

Kart aidatı nasıl geri alınır?

Kredi Kartlarından Kesilen Aidatlar Geri Alınması Mümkündür

  1. Bankaya başvuru yaparak basit bir itiraz dilekçesi ile geri alma.
  2. Tüketici hakem heyetine hesap ekstranız ile başvuru yaparak geri iade alma.
  3. Son olarak ise e-Devlet üzerinden mail sistemi ile geri alınmasıdır.

Kart aidatlarını nasıl geri alabilirim?

Tüketici hakem heyetine başvuru: İkamet ettiğiniz ilçedeki tüketici hakem heyetine başvuru yaparak kredi kartı aidat iadesi alabilirsiniz. Bunun için bankanızdan kredi kartı için ödediğiniz aidatın dekontunu almanız ve hakem heyeti tarafından verilen dilekçeyi doldurmanız gereklidir.