Firma bonusu nasıl kullanılır?

Üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde ödeme adımına geldiğinizde kasada görevli kişiye alışverişinizi Bonus’la ödemek istediğinizi belirterek pos cihazına şifrenizi Bonus kullanımı için girmeniz gerekiyor. Dilerseniz alışverişin bir kısmı, dilerseniz alışverişin tamamını Bonus’la ödeyebiliyorsunuz.

Garanti bonusu nerede harcayabilirim?

SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALAR Giyim ve elektronik alışverişlerinizde toplam 60 TL bonus ! n11’de 75 TL’yevaran n11 bonus! Migros Sanal Market, Migros Hemen Macroonlineve Tazedirekt’te toplam 50 TL bonus!

Bonus kart puanları nerede kullanabilirim?

Bonus puan mağazalar, marketler, online siteler vb birçok yerde kullanılabilir. Tüm bankalar göz önünde bulundurulduğunda bonus kart sahibi olup aktif kullanan sayısı 11 milyona ulaşmış durumda. Bonus kart kullanıcıların bu kadar artması sebebiyle daha çok mağazada bonus kart kullanımı sağlandı.

100 bonus kaç TL?

Garanti Bankası’na ait Bonus Kredi Kartı ile yapacağınız 1 TL’lik harcamanız 1 Bonus puan değerindedir. 1 TL, 100 Bonus puandır.

Hepsiburada firma bonusu nasıl kullanılır?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra “Kart puanınızı kullanın” kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

N11 bonus puan nasıl kullanılır?

⦁ Satın alacağınız ürünleri sepetinize attıktan sonra, ödeme kısmına geçin. ⦁ Ödeme aşamasına geldiğinizde, kredi kartı puanlarının dahil edilip edilmeyeceğine ilişkin bir kısım gelecektir. Kredi kartı puanlarımı kullan seçeneğine tıkladığınızda, kartınızdaki puanlar da ödemeye dahil edilir.

Bonusu hangi sitede kullanabilirim?

Garanti Bankası – Bonus Puan Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri

  • N11.com.
  • e-bebek.com.
  • teknosa.com.
  • hepsiburada.com.
  • sanalmarket.com.
  • morhipo.com.
  • migros.com.tr.
  • gittigidiyor.com.

Iş Bankası Maximum puanları nerede kullanılır?

MaxiPuanlarınızı fiziki Maximum işyerlerinde kullanabilirsiniz: Kazandığınız MaxiPuanları fiziki Maximum üye kuruluşlarında yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.

Garanti 100 TL bonus nasıl kullanılır?

Market ve Çeşitli Gıda harcamalarına toplam 100 TL bonus! 5-30 Eylül tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri market ve çeşitli gıda harcamasına 50 TL, toplam 100 TL bonus verilecektir. Katılmak için MARKET yazıp 3340’a gönderebilir ya da BonusFlaş’tan Hemen Katıl butonunu tıklayabilirsiniz.

Hepsiburada Bonus nedir?

Kampanyaya katılarak Hepsiburada’da alışverişlerinde tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Hepsiburada bonus kampanyası yapılacaktır.