Faturalı hatta geçtim ne zaman açılır?

Yeni hat alımında hattın açılması ve aktif olması için ortalama 24 saatlik bir süre gerekmektedir. Numara taşımadan farklı olarak yeni hattın açılması en fazla 24 saat sürmesine karşın 1 saat içerisinde açılma ihtimalide bulunmaktadır.

Vodafone ne kadar borcum kaldı?

7001’i ücretsiz arayarak Vodafone Fatura Bilgi Servisi üzerinden fatura tutarınızı ve güncel harcama tutarınızı öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayın.

Faturalar muhasebeye ne zaman teslim edilir?

a- Vergi Usul Kanunu Yönünden; Kanunun 231/1. maddesi uyarınca fatura, malın teslimi veya hizmetin yapıldığı tarihten itibaren azamî yedi gün içinde düzenlenmelidir.

Turkcell hatta geçtim ne zaman açılır?

Numara taşıma işlemi kaç gün sürer? Numara taşıma işlemi yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde iletişiminiz kesintisiz olarak devam eder.

Türk Telekom 20 GB 45 TL Faturalı nasıl yapılır?

SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir….Faturalıya geçenlere bol internet var, internet aşım derdi yok!

Faturalıda 20 GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 45,90 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 81 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 20 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 DK

Vodafone dakika sorgulama hangi numara?

Paketinizde dakika, SMS, MMS ve internet haklarınızın kalanını bir arada görmek istiyorsanız, OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterli.

Vodafone fatura ödemeyince ne olur?

Vodafone faturalı hat sahipleri faturalarını son ödeme tarihinde ödemediklerinde Vodafone tarafından faturanın ödenmediği mesajı gönderilir. Yani hattınızın son ödeme tarihinden sonraki 1 hafta arama yada sms görüşmesine kapanmaz. Sadece geç ödemeye bağlı olarak %2,5 faiz uygulanır.

Muhasebeye hangi evraklar verilir?

Her ay muhasebecinize iletmeniz gereken evraklar:

  • Alış Faturaları
  • Satış Faturaları
  • Serbest Meslek Makbuzları
  • Perakende Satış Fişleri.
  • Müstahsil Makbuzları
  • Günlük Z Raporları
  • Günlük Kredi Kart Raporları
  • Giderlere İlişkin Fatura ve Belgeler.