Family link silinirse ne olur?

Çocuğunuzun hesabını cihazından kaldırdığınızda ne olur? Söz konusu cihazda değil ancak hesap yine ebeveyn gözetimindedir. Kaldırılan hesabı yeni bir cihaza ekleyebilirsiniz. Çocuğunuz, başka cihazlarda hesaplarıyla ilişkili e-postalara, kişilere ve fotoğraflara yine erişebilir.

Family link internetsiz çalışır mı?

Örneğin, uygulama engelleme özelliği yalnızca çocuğunuz uyumlu bir Android veya ChromeOS cihazda oturum açtığında, çocuğunuzun cihaz konumunu Family Link uygulamasında görme özelliği ise yalnızca çocuğunuzun Android cihazı açık ve internete bağlıyken kullanılabilir.

Family linkte neler görülür?

Family Link ile birlikte çocuklarınızın Google Play Store üzerinden indirmek istedikleri uygulamalara onay verebilir veya onları engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda ekran sürelerini görebilir, sık kullandıkları uygulamalarda ne kadar zaman geçirdiklerini görebilirsiniz.

Family link ücretli mı?

Bu uygulama Google’ın ücretsiz sunduğu bir uygulama ve esasen Android cihazlar için tasarlanmış. Bununla birlikte uygulamanın Apple cihazlar için tasarlanmış bir sürümü de mevcut.

Ebeveyn kısıtlaması nasıl kaldırılır?

Koruma bölümünde Ayarlar öğesini tıklatın. Sol taraftaki bölümde Ebeveyn denetimi’ni tıklatın. Bu özelliği etkinleştirmek istiyorsanız Web içerik kontrolünü etkinleştir onay kutusunun işaretli olduğundan emin olun. İstemiyorsanız, etkisiz hale getirmek için onay kutusunun işaretini kaldırın.

Family Link hangi cihazlarda kullanılır?

Ebeveynler Family Link’i, 5.0 (Lollipop) ve sonraki sürümlere sahip Android cihazlar ile iOS 11 ve sonraki sürümlere sahip iPhone’larda kullanabilir.

Aile onay uygulaması nedir?

Satın Alma İzni kullanıldığında, yeni bir öğe satın almak veya indirmek isteyen çocuklar aile düzenleyicisine bir istek gönderir. Aile düzenleyicisi kendi aygıtından bu isteği onaylayabilir veya reddedebilir. Aile düzenleyicisi isteği reddederse herhangi bir satın alma veya indirme işlemi gerçekleşmez.

Family ne işe yarar?

Family Link, çocuklar ve gençler internette bilgi edinirken, oyun oynarken ve keşifler yaparken, onlara yol gösterecek dijital temel kurallar belirlemenize olanak tanır.

Family linki kim icat etti?

google tarafından çıkarılmış olan bu uygulama ile çocuklarınızın kullandığı telefon/tablet gibi mobil cihazları kendi cihazınızdan kontrol edebiliyorsunuz.

Google aile Grubu ne işe yarar?

Family Link uygulaması nasıl açılır?

Çocuğunuzun Google Hesabı bilgilerini düzenleme

  1. Family Link uygulamasını açın.
  2. Çocuğunuzu seçin.
  3. “Ayarlar” kartında Ayarları yönet. Hesap bilgileri’ne dokunun.
  4. Sağ üstte, Düzenle’ye. dokunun.
  5. Çocuğunuzun hesabında gerekli değişiklikleri yapın.
  6. Sağ üstte, Kaydet’e dokunun.