Evden iş imkanları nelerdir?

Bunlar arasında evde paketleme işi, poşet katlama, nikah şekeri yapma, takı tasarımı, mandal montajı, tırnak kutulama, cetvel seti hazırlama, kına paketleme, gömlek yakası dikme ve dikiş gibi işler de bulunuyor.

Evde paketleme işi nedir?

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞKUR) aracığı ile paketleme işlemleri eve teslim edilen ve en çok tercih edilen olduğunu söyleyebiliriz. Paketleme işi ise çorap, toka v.b. ürünleri paketleri ile birlikte evden çalışacak bireylere gönderilir ve bireyler paketledikten sonra teslim eder.

Evde iş için nereye başvurulur?

İş başvurusunda bulunmak için kendinize en yakın İŞKUR şubesine giderek İŞKUR evde ek iş başvuru formunu doldurmanız yeterli. Yetkililer aracılığı ile sisteme kayıt edileceksiniz. Ardından da doldurulan formda yer alan telefon bilgileri kaydedildikten sonra uygun iş olunca vatandaşlarla iletişime geçiliyor.

İŞKUR evde paketleme sertifikası nasıl alınır?

Evde paketleme işinde çalışmak isteyen kadınlar, ikamet adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıttan hemen önce ise İŞKUR evde iş paketleme başvuru formunu doldurmaları zorunludur.2 gün önce

Evde paketleme işine nasıl başvurabilirim?

Evde paketleme işinde çalışmak isteyen kadınlar, ikamet adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıttan hemen önce ise İŞKUR evde iş paketleme başvuru formunu doldurmaları zorunludur.

Paketleme işi nedir?

Paketleme işlemi, malzemelerin ve parçaların taşınma planına uygun olarak depolanmasını, ambalajlanmasını, muhafazasını ve sevkiyat faaliyetlerini içeriyor. Ürün paketlemede dikkat edilmesi gereken noktalar, ürünün özellikleri ve ihtiyaç duyulan paketleme malzemesidir.

Evde ev hanımları nasıl para kazanır?

Pek çok küçük işletme, ev hanımlarına mum yapımı işi verebiliyor.

  1. E-KİTAP YAYINLAMAK.
  2. Bir hobinizi ya da yeteneğinizi kazançlı bir işe dönüştürmeyi düşünür müsünüz?
  3. PASTA YAPMAK.
  4. UNLU MAMULLER SATIŞI.
  5. ÖZEL DERS.
  6. DÜĞÜN PLANLAYICISI.
  7. MAKALE YAZMAK.

Işkur ev hanımlarına iş veriyor mu?

Milyonlarca kişiye istihdam sağlayan İŞKUR evden çalışmak isteyen özellikle en ev hanımlarına iş fırsatı sunuyor ve çalışam hayatına daha fazla katılmalarını destekliyor. Üstelik Evde paketleme işi ile günlük 2-3 saatinizi ayırarak para kazanabilirsiniz.